Madeline Stuart to jedyna profesjonalna dorosła modelka z Zespołem Downa na świecie. Dziewczyna dokonała rewolucji w branży modowej i konsekwentnie rozwija swoją karierę. Dwukrotnie pokazała się na wybiegu podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku, wystąpiła w kampanii marki fitness Manifesta, pojawiła się na okładkach znanych czasopism.

19-letnia Australijka nie poprzestaje na tym. Teraz Madeline wkracza do branży ślubnej. Możemy obejrzeć jej zdjęcia z sesji ślubnej, którą zorganizowali Isadora Martin-Dye i jej mąż Ben Rinder, właściciele Rixey Manor, miejsca w Virginii, gdzie organizowane są uroczystości ślubne.

„Wiele młodych kobiet nie widzi siebie w roli panny młodej, ponieważ na zdjęciach w  czasopismach dominują wysokie, szczupłe modelki”, powiedział Martin-Dye. „Myślę, że bycie panną młodą to życiowe doświadczenie każdej kobiety, którego może doświadczyć. Nie może być tak, że kobieta stresuje się tym, ponieważ panuje stereotyp perfekcyjnej panny młodej”.

Madeline Stuart w sesji ślubnej towarzyszył model, Quaid Coxsey. Dziewczyna miała na sobie suknię Ava Laurenne, zbudowaną z warstwowej spódnicy niczym u księżniczki, ozdobionej delikatnymi koronkami.

Na Instagramie fotograf Sarah Houston napisała: „To była naprawdę magiczna sesja, jestem wdzięczna, że mogłam towarzyszyć Madeline, która jest słodka, pełna miłości, śmiechu i czystej radości…”.

„Mam nadzieję, że poprzez swoją pracę w modelingu mogę zmieniać poglądy panujące w społeczeństwie na osoby niepełnosprawne, budować świadomość, akceptację i integrację”, opublikowała na swojej stronie internetowej Madeline Stuart.

Brawo, Madeline, doskonała robota! Piękne zdjęcia!!!