Coraz częściej w świecie gadżetów elektronicznych szukamy urządzeń, które pozwolą nam w pełni cieszyć się ich funkcjonalnością. Sony nie wątpliwie jest liderem w tworzeniu gadżetów, które zapewniają nam nie tylko wysoką jakość ale rónież ciekawe rozwiązania. Jeśli obecnie rozważacie zakup słuchawek i chcecie żeby zarówno były one idealne do słuchania muzyki jak i do rozmów przez Skypa to warto zwrócić uwagę na słuchawki DR-350.

Już po rozpakowaniu naszą uwagę przykuwa interesujący design.  Połączenie kolorystyki czarnej ze złotymi elementami jest uniwersum, który idealnie pasuje do każdego stylu ubierania się. Jednak słuchawki te to nie tylko ciekawy design ale przede wszystkim interesujące rozwiązania. Dzięki swojej funkcjonalności możemy je zarówno podłączyć do komputera za pomocą portu usb jak i do mp3 (wejście mini jack ). Poza tym  warto podkreślić, że słuchawki posiadają minimalistyczny wyjmowalny mikrofon, który jest na tyle mały, że w żadnym wypadku nam nie przeszkadza.

Warto dodać, że słuchawki posiadają regulację wysokości dzięki czemu bez najmniejszych problemów możemy dostosować je do naszej  głowy.  Są to słuchawki, które zapewniają nam dźwięk w jakości stereo. Po podłączeniu ich do komputera mamy możliwość sterowania głośności za pomocą specjalnego ''pilota'' do którego są podłączone słuchawki. Dzięki swojej multizadaniowości są one idealne zarówno dla aktywnych osób uprawijących różnego rodzaju sporty jak i dla fanów gier komputerowych.

Reasumując
Sony DR-350 zadowolą każdą osobę, która oczekuje od produktu różnorodności. Za Design dostają 5/5 punktów. Za funkcjonalność 5/5 a za technologię 4/5 punktów

Więcej na http://freaksgadget.blogspot.com/