Coraz częściej moda dociera do bardzo wielu sfer naszego życia. Nie wystarczy już tylko modnie się ubierać trzeba posiadać jakiś element, który w szczególny sposób zwróci na nas uwagę. Jeśli jesteście fanami muzyki, to waszym wyróżnikiem powinny być słuchawki. To właśnie dzięki nim możemy zostać zauważeni wśród tłumu. Jeśli szukacie czegoś oryginalnego to mogą Wam przypaść do gustu najnowsze słuchawki od Skullcandy. Wraz z Rock Nation zdecydowali się na stworzenie ciekawej linii słuchawek- Aviator. To co je charakteryzuje to przede wszystkim bardzo ciekawy design i wysoka jakość wykonania. Dzięki specjalnemu systemowi wyciszenia mamy jedyną okazję cieszyć się w 100 % dobrą jakością muzyki.

Jeśli jednak szukacie czegoś bardziej oryginalnego i futurystycznego to mogą Wam się spodobać słuchawki od Stussy. To co je charakteryzuje to przede wszystkim unikatowy design. Słuchawki nie są okrągłe tylko kwadratowe. Warto dodać, że dzięki bezprzewodowej technologii unikamy zbędnego okablowania.

Kolejnymi ciekawie wyglądającymi słuchawkami są również te od Skullcandy, tylko kolekcja NBA. Mają one charakterystyczny duży kształt oraz napisy najbardziej znanych drużyn koszykarskich z USA. Tego typu słuchawki idealnie pasują do każdej młodej osoby, która nie boi się wyrażać siebie przez wyraziste rozwiązania. 
A Wam, które słuchawki najbardziej przypadły do gustu?