Wielkim okazjom często towarzyszą szampan i kawior. A co, gdyby ten luksusowy przysmak nie tylko zdobił, ale i dopełniał wizerunek zaproszonych gości? To pytanie zapewne zadała sobie Charlotte Knight – dyrektor kreatywna brytyjskiej marki Ciaté.
Marka Ciaté zaprezentowała najnowszy hit stylizacji paznokci – manicure kawiorowy. Na czym polega? Na lakier służący jako podkład wysypujemy małe, połyskujące perełki (dopasowane kolorystycznie). Następnie, na brzegi płytki paznokcia nanosimy lakier utrwalający. Całość tworzy wyjątkowo spektakularny efekt 3D. Lakier dostępny jest w trzech wariantach: czarnym (Caviar Pearls in Black Pearls), białym (Caviar Pearls in Mother of Pearl) oraz tęczowym (Caviar Pearls in Rainbow). Dostępne jedynie w perfumeriach Sephora w cenie 25$ (79zł).
Jeżeli chcesz zaskoczyć wszystkich stylizacją rodem z wybiegu, błyszczeć w tłumie, jest to produkt godny uwagi. Co prawda, nie ma trwałości lakieru hybrydowego, gdyż utrzymuje się do 48 godzin, ale na wielkie wyjścia jest idealny.
Link do filmu instruktarzowego by Ch. Knight :

http://youtu.be/7CTKNqUP-ms

Autor: Zuzanna Wesołowska