HUAWEI, światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT), wprowadza na polski rynek nowy zaawansowany smartfon HUAWEI Honor z systemem Android. Jednym z jego największych atutów jest niezwykle wytrzymała bateria i zastosowany w urządzeniu system optymalizacji zużycia energii, pozwalające na nieprzerwaną pracę smartfona nawet do 2 dni bez ładowania.

Huawei honor

HUAWEI Honor to zaawansowany smartfon z platformą Android 2.3.5 (Gingerbread), mocnym procesorem 1.4 Ghz i dużym, 4-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości. Telefon zaprojektowano zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi, minimalistyczną stylistyką                           i dużym naciskiem na ergonomię użytkowania.

Huawei honor

HUAWEI Honor wyróżnia się intuicyjną obsługą – zastosowano w nim autorski interfejs                 z efektownymi widgetami HUAWEI Emotion UI. Interfejs ułatwia korzystanie z urządzenia, jego personalizację i obsługę funkcji multimedialnych. Bezpieczeństwo i wygoda użytkownika były priorytetami dla projektantów, stąd m.in. możliwość dokonania w dowolnym momencie kopii bezpieczeństwa zapisanych na urządzeniu prywatnych plików a także tzw. security system – możliwość blokowania połączeń i otrzymywania smsów od określonych numerów.

huawei_honor_8860_front_670

Zainstalowana w smartfonie bateria o dużej pojemności (1900mAh) pozwala korzystać
z multimediów i zasobów Internetu bez ciągłego kontrolowania poziomu doładowania telefonu. Spędzając aktywnie cały dzień z HUAWEI Honor nie musimy brać ze sobą ładowarki
i szukać w każdym miejscu gniazdka elektrycznego.

Huawei honor

HUAWEI Honor śmiało pretenduje do miana najmocniejszego smartfona pod względem żywotności baterii ze wszystkich urządzeń w swojej klasie. Dzięki autorskiemu systemowi optymalizacji zużycia energii opracowanemu przez HUAWEI oraz zainstalowanej baterii o dużej pojemności z naszego telefonu można korzystać nawet przez 2 dni bez konieczności ładowania. Jest to imponujący wynik i przyznają to chyba wszyscy użytkownicy zaawansowanych smartfonów – mówi Dariusz Marnic, Marketing Manager w dziale terminali HUAWEI Polska.

Huawei honor

 

Płynne działanie aplikacji i korzystanie z zasobów sieci zapewnia procesor 1.4 GHz Qualcomm, platforma Android™ Gingerbread 2.3, szybka transmisja danych HSPA+ i wbudowany moduł WiFi (802.11b/g). Smartfon HUAWEI Honor wyposażono w dwa aparaty – wbudowany z tyłu obudowy aparat o matrycy 8MPx z możliwością nagrywania filmów w jakości HD oraz przedni aparat
pozwalający na prowadzenie wideorozmów.

Uzupełnieniem zaawansowanych funkcji HUAWEI Honor jest obsługa technologii DLNA – dzięki niej możliwe jest współdzielenie w domowej sieci plików multimedialnych i np. oglądanie zdjęć czy filmów z telefonu na telewizorze.

Mimo super-mocnej baterii o pojemności 1900mAh, HUAWEI Honor ma grubość 10,9 milimetrów i waży jedynie 140g.

W czerwcu 2012 roku planowana jest aktualizacja systemu do Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).