SNOWSHOW – Jedna z marek 360°. Organizuje obozy i wyjazdy studenckie. Livigno, Risoul, Bardonecchia i wiele innych. Narty i snowboard w najlepszym wydaniu i towarzystwie, relaks w Alpach przy bombardino albo lampce francuskiego wina.

Dzięki SnowShow spędzicie niezapomniane ferie, wakacje a nawet sylwestry!

Nasza działalność opiera się na ludziach. Bez Was nie byłoby nas. Wiemy, co dla Was dobre, dlatego z nami tak chętnie jeździcie, a my rozwijamy się w tempie ponad 200% rocznie.

Np. jeśli jesteś studentem i wybierzesz markę SnowShow wiesz, że będziesz przebywał ze studentami. Z młodymi ludźmi, którzy wiedzą, czego chcą i co to jest dobra zabawa.

Nasze marki to SnowShow (studenckie wyjazdy na snowboard i narty), SnowShowPlus (wyjazdy narciarsko-snowboardowe dla absolwentów wyższych uczelni w wieku 24-30 lat), SnowShowLux (dla tych co cenią sobie wyższy standard), SnowShowBudget (dla osób, którym szczególnie zależy na dobrej cenie) Chilling (letnie wyjazdy studenckie),HotSnow (wyjazdy na narty i snowboard dla licealistów) i Smatch (obozy tenisowe dla licealistów).

Wiemy, że dobre wakacje to czas spędzony ze znajomymi (starymi bądź właśnie poznanymi). Organizujemy Wasz czas tak, by uśmiech nie schodził z Waszych twarzy. Imprezy z DJami, konkursy, losowania nagród, zawody, kursy tańca to u nas chleb powszedni.

Sprawdź na stronach poszczególnych marek (np. www.snowshow.pl/rozrywka.php).

Posiadamy zniżki dla naszych stałych klientów. To, ile płacicie jest zależne od tego, na ilu wyjazdach byliście. Wyjadacze kasują naprawdę konkretne zniżki (do 100 zł).

Wyjazdy ze SnowShow są wyjątkowe co sprawia, że będziecie chcieli pojechać z nami jeszcze raz!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.snowshow.pl.

Zostań naszym znajomym na facebooku: http://www.facebook.com/SnowShow360