Firmy komputerowe prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych modeli laptopów. Ostatnio hitem wśród przenośnych komputerów są netbooki. Te małe urządzenia coraz częściej zdobywają serca coraz większej grupy osób.

Nowy produkt firmy Sony zaskakuje nas przede wszystkim swoim wyglądem oraz rozmiarem, który pozwala zmieścić go nawet w małej, kobiecej torebce. To co sprawia, że jest on obiektem pożądania bardzo wielu osób to przede wszystkim design. Różnorodna kolorystyka sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zastosowane barwy nie tylko są miłe dla naszego oka, ale przede wszystkim pasują do każdej eleganckiej kobiety i eleganckiego mężczyzny. Na dodatek zadbano o specjalne torby, które albo swoim wyglądem przypominają tradycyjna kobiecą kopertówkę, albo elegancką męską aktówkę. Dzięki temu komputer staje się integralną częścią naszego wizerunku. Na dodatek dostaniemy specjalną mini myszkę do kompletu, która ma nam ułatwić korzystanie z podstawowych funkcji tego netbooka. Wielką zaletą są przede wszystkim jego rozmiary, które sprawiają, że możemy go zabrać wszędzie. Do tego 60GB dysk sprawi, że pomieścimy na nim podstawowe i najważniejsze informacje potrzebne nam podczas firmowego spotkania. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą również korzystać w wbudowanego GPS-a, który poprowadzi ich w wyznaczone miejsce. Niestety, ale w Europie jeszcze ten system nie działa…. Kamerka internetowa sprawi, że będziemy mogli komunikować się bez najmniejszych problemów przy użyciu programu Skype.

Zdaniem redakcji Trendu.pl to świetny produkt w szczególności dla aktywnej kobiety biznesu. W końcu najważniejsze w biznesie to posiadać produlty z wyższej półki, bo to one świadczą o naszym profesjonaliźmie...