Styczeń-pierwszy miesiąc roku, liczy 31 dni, urodzeni w tym miesiącu wodniki bądź koziorożce to wbrew pozorom bardzo szczęśliwi ludzie.

Pierwszy miesiąc roku to także czas nasilających się nastrojów depresyjnych. Dlaczego?

Może właśnie dlatego iż  wszystko to, na co czekaliśmy całym rokiem już za nami, pozostał tylko smutek i żal za tym co przeminęło. Pomachaliśmy na dowidzenia Świętemu Mikołajowi, pożegnaliśmy hucznie stary rok z nadzieją iż ten Nowy przyniesie nam nowe nadzieje.

Jednak pogoda panująca za oknem okazuję  być się mało sprzyjająca. Śnieg, mróz- nieodłączne atrybuty zimy potrafią uprzykrzyć człowiekowi życie.

Odliczamy sekundy, minuty, godziny, do pierwszego dnia wiosny.

A do tego czasu winniśmy znaleźć sposób na zakopanie dołka emocjonalnego bo podobno nie taki diabeł straszny jak go malują a zima tylko dzięki naszemu pozytywnemu myśleniu może ogrzać nasze zziębnięte i zmarznięte serduszka.

Najlepszym sposobem na rozładowanie złej energii jest miedzy innymi wyjazd z dala od betonowej dżungli. Polecamy wam Kochani niekoniecznie ciepłe kraje, góry ale nasze wspaniałe warmińsko-mazurskie tereny.

Polecamy wam jeden z najbardziej uroczych hoteli w którym poczujecie się jak w rodzinnym domu, gdzie smaki i zapachy z dzieciństwa obudzą w was wspomnienia które gdzieś między metrem a tramwajem przysypane zostały warstwami zmartwień i problemami życia codziennego…

Hotel Hier-man to miejsce położone w leśnym zaciszu w samym centrum Warmii. Otoczony lasem zapewnia swym gościom komfort i cudowny wypoczynek w sąsiedztwie z naturą.

Nie jest żadna tajemnica fakt iż lasy warmińskie wyglądają genialnie nie tylko latem ale i przede wszystkim zimą. Tylko sobie wyobraźcie uginające się pod warstwa śniegu potężne gałęzie wieloletnich drzew które kryją w sobie historie czasów o których zapewne słyszeliście z ust babć czy dziadków.

Relaks na łonie natury bądź w jej niekrępującym otoczeniu to doznania których nie doświadczycie nawet w najbardziej ekskluzywnym SPA.

Hotel słynie zarówno z genialnego położenia jak i z doskonałej kuchni która uraczy najbardziej wysublimowane podniebienia. Nie bez powodu z resztą Hotel Hier-man został uznany za godnego reprezentowania tytułu Dziedzictwa Kulinarnego Warmia, Mazury, Powiśle.

A jeżeli wasz wspaniałomyślny szef myśli intensywnie o zorganizowaniu kolejnego szkolenia w sprzyjającymnauce otoczeniu wyślijcie mu maila z linkiem Herman.e-meteor.pl

Na pewno będzie pod głębokim wrażeniem uroku Sali konferencyjnej, sypialni, baru czy restauracji która słynie z doskonałej kuchni.

Prostota dominująca w wystroju wnętrz to doskonały atut jakim mogą poszczycić się właściciele hotelu, bowiem uwili oni przyjazne gniazdko w którym każdy gość może poczuć się swobodnie niekoniecznie obsesyjnie zważając na zasady Savoir Vivre;)

Wszystkim którzy pamiętają jak smakuje prawdziwy kompot z truskawek polecamy hotel HIER-MAN.

www.Hierman.e-meteor.pl