Mercedes od zawsze kojarzony był z niemiecką solidnością. Przez lata samochody posiadały dosyć toporną linię, która nie każdej osobie musiała przypaść do gustu. Jednak z biegiem lat wszystko zaczęło ulegać zmianie. Teraz Mercedes zmienił nie tylko swój wygląd zewnętrzny ale również wnętrze stało się dużo ciekawsze. Najnowsze Mercedesy SL i SLK ukazały się w limitowanych edycjach z wystylizowanym wnętrzem i innymi ciekawymi rozwiązaniami. Obydwa samochody łączą w sobie zalety coupé z roadsterem. 

Wersja SL Night odnosi się do kolorystyki utrzymanej we wnętrzu. 19 calowe koła podkreślają jego wyjątkowy sportowy charakter. Warto wspomnieć również o delikatnych elementach srebra, które dodają ciekawego i nowego looku wnętrzu. 

Mniejszy Mercedes SLK jest utrzymany w kolorystyce grafitowej. Tym razem posiada 18 calowe koła. Tapicerka oczywiście skórzana w delikatnym perłowym kolorze. 

Jak widać Mercedes również stara się wypuszczać drogie wersje samochodów w limitowanych edycjach. A Wam jak podobają się najnowsze Mercedesy? Przypadły Wam do gustu?