Przygotujcie się na SPORE: Kosmiczne przygody. Wysiądź ze statku kosmicznego i weź udział w niesamowitych przygodach. Następnie stwórz własne historie i podziel się nimi z innymi graczami!

W SPORE mogłeś tworzyć nowe formy życia i kierować ich ewolucją od etapu taplającej się w pramorzu komórki aż do fazy kosmicznych podbojów i galaktycznych zdobywców. Teraz możesz wziąć udział w ponad 30 przygodach, a także tworzyć własne historie! Opuść swój statek wraz z towarzyszami i daj się porwać fali wydarzeń.

Przygotowaliśmy dla Was 8 typów przygód – możesz zostać wojownikiem, fanatykiem, szamanem, dyplomatą, kupcem, naukowcem, bardem lub ekologiem. Walcz o chwałę lub tańcz z nowymi przyjaciółmi!

W każdej przygodzie czeka na Ciebie nagroda specjalna, która uczyni Twojego stwora jeszcze doskonalszym; zdobądź dla niego Ostrze energii, Oszałamiający urok, Taniec akrobaty lub Odrzutowy skok. Później skorzystaj ze specjalnego Kreatora, aby zaprojektować i przetestować własne przygody. Przeglądaj historie innych graczy, oceniaj je i dziel się swoimi projektami na Spore.com. Czeka Cię tam niekończąca się ilość nowych wyzwań.

Więcej na gamelobby.pl