Jeszcze kilka dni temu Victoria zarzekała się, że rodzina jest najważniejsza i w związku z tym zwolni trochę w pracy. A jednak postanowiła zaprezentować swoją najnowszą kolekcję na Jesień 2012.

Victoria Beckham

Tym razem Posh inspirowała się sportowymi strojami w jakich jej synowie, zwłaszcza Brooklyn, uczęszczają na treningi piłki nożnej. Zwłaszcza paski, to motyw przewodni jej najnowszej kolekcji. Paski przywodzą na myśl swobodę i luz, jednak sposób w jaki nimi operuje Victroia powoduje, że nie przestają być eleganckie i jednocześnie kobiece. W zaprezentowanych sukienkach pojawiają zarówno jako element łączący kolory, czy też podkreślający kibić. Same sukienki są proste o kroju pudełkowym oraz koszulowym.

Sukienka jest ulubionym i chętnie noszonym strojem projektantki i może dlatego w pokazie mamy na jej temat tak wiele wariacji.

Skórzany pasek to jeden z obowiązkowych rekwizytów noszony zarówno do sukienki,  jak i płaszcza. Dobrze dobrany potrafi uwypuklić wspaniałą talię.

Oprócz sukienek każda z nas znajdzie dla siebie militarny płaszcz, czy też raczej płaszczyk. Niezbyt obszerny, prosty krój z pagonami i metalowymi, świecącymi guzikami.

Kompletność stroju uzupełniają obowiązkowe podkolanówki, wełniane i oczywiście w paski. Ten ciepły element noszony jest do sukienek i kozaków czy też botków.

Mimo, iż Victroia nie unika mocnego koloru (czerwień i niebieski) najnowszą kolekcję utrzymała głównie w odcieniach czerni i grafitu oraz brązu i camelowego.

Materiały z jakich wykonano stroje pokazowe to przede wszystkim wełna, bawełna z domieszką szlachetnego kaszmiru. Prezentowane ubrania okalały miękko sylwetki modelek. Sama projektantka przyznała, że teraz kiedy koncertuje się na rodzinie ważnym wyznacznikiem jej ubioru jest wygoda. Pracując nad nową kolekcją zawsze zadaje sobie pytanie czy sama by się ubrała w zaprojektowane stroje? I zaraz wyznaje, że w najnowszej kolekcji nie ma nic, czego sama by nie założyła.

Sprawdźcie co proponuje nam Posh na nadchodzącą jesień.

Czarna sukienka projektu Victorii Beckham

Nowa kolekcja Victorii Beckham

Szara sukienka

Jesienna kolekcja Victorii Beckham

jesień 2012

Bądź modna tej jesieni

Moda na jesień 2012

Jesien 2012 Victorii Beckham

Co będzie modne jesienią?

Także jesienią możesz wyglądać dobrze

 

Autor: Małgorzata Bulaszewska