SPOT. stworzony zostały nie tylko w celu sprzedaży atrakcyjnych usług i przedmiotów ale i kreowania twórczego spędzania czasu wolnego w gronie przyjaciół i rodziny (szczególnie z dziećmi). To miejsce dla osób poszukujących nowych rozwiązań, w którym w interesujący sposób można spędzić czas, wziąć udział w warsztatach, wypić kawę, poczytać, poprzebać wśród oryginalnych przedmiotów, a nawet zabrać je do domu. SPOT. to miejsce niezwykłe, jakiego w Poznaniu jeszcze nie było.

SPOT. został stworzony dla ludzi ceniących sobie różnorodność, brak sztampy i wolność, otwartych i odważnych, śledzących trendy w kulturze współczesnej, dbających o kondycję fizyczną i duchową, mających własne zdanie oraz niegodzących się na szarość otaczającego nas świata. Niepowtarzalną atmosferę SPOT. zawdzięcza połączeniu oryginalnej XIX-wiecznej architektury przemysłowej z nowoczesnym, minimalistycznym wystrojem wnętrza i unikalną ofertą. SPOT. jest miejscem dla wszystkich, łączącym magiczną przestrzeń z twórczą energią wszystkich odbywających się tu działań.

SPOT. to wyjątkowy mix, zawierający w sobie sklep z designem, warsztaty, restarację, sklep z winami, miejskie spa, studio fotograficzne i butik. Zapraszamy do SPOT.'u, który znajduje się pod adresem: Dolna Wilda 87, 61-501 Poznań. Więcej informacji znajdziecie na http://spot.poznan.pl