Klub dla dorosłych zaprasza na warsztaty rowerowe. Podczas spotkania będzie można poznać rowerowe trendy na sezon wiosna/lato 2014, dowiedzieć się czym jest i jak zacząć uprawiać bike polo oraz wykonać prosty przegląd swojego roweru.

Artur Tondera, Kierownik Sekcji Rozwoju Ruchu Rowerowego, opowie o tym, jak będzie wyglądać nowy sezon w Warszawie. Dowiemy się, jakie zmiany czekają cyklistów oraz gdzie zostaną otworzone nowe trasy.

Sabrina Staniewska wyjaśni, czym jest Bike Polo. Podpowie, jak zacząć swoją przygodę ze sportem, co trzeba wiedzieć i gdzie zacząć trenować. Zaś Gosia Radkiewicz z Bike Belle przedstawi trendy na sezon 2014. Dowiemy się, co króluje na ulicach Nowego Jorku, Amsterdamu i co będzie modne w Warszawie. Gościem specjalnym będzie Przemek Rżysko - wielokrotny mistrz Polski w Bike Polo.

Wszyscy, którzy odwiedzą “Klub dla dorosłych” będą mogli dokonać prostego przeglądu swojego roweru na miejscu.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 27 kwietnia między 15.30 a 17.30 – Solec 44 na warszawskim Powiślu. Wstęp jest bezpłatny, ale  organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na stronie wydarzenia (https://www.facebook.com/klubdladoroslych) lub mailowo kontakt@klubdladoroslych.pl.

Klub dla dorosłych to marka wydarzeń adresowanych dla dojrzałych odbiorców.

W jego ramach odbyły się już spotkania dotyczące między innymi fotografii czy wychowywania dzieci.