Spyborgs to dynamiczna, zręcznościowa gra akcji, za której przygotowaniem stoją deweloperzy z Bionic Games - niezależnego dewelopera z siedzibą w Kalifornii. Gra projektowana jest w sposób, by przypominała nam kolejne odcinki dobrej kreskówki, gdzie kolejne etapy fabuły poznajemy w formie epizodów.

W Spyborgs gracze wcielają się w drużynę pięciu bionicznych szpiegów, pomiędzy tożsamościami których mogą przełączać się w trakcie rozgrywki. Wspomnieni szpiedzy tworzą oddział wysłany do walki z pałętającymi się, w otaczającej gracza rzeczywistości, łotrami. Każdy z naszych bohaterów cechuje się unikalnymi umiejętnościami i zdolnościami, wśród których warto wymienić chociażby: sztuki walki, zdolności akrobatyczne, etc. Każda z postaci jest inna, zdaje się jednocześnie nie pasować do pozostałych członków grupy, ale tylko jako drużyna zespół gracza ma szansę ocalić świat... o ile nie unicestwi najpierw sam siebie.

Twórcy obiecują rozgrywkę na poziomie dobrej produkcji animowanej, gdzie każdy epizod silnie związany jest z poprzedni, a wartka, pełna humoru akcja nie pozwala oderwać się od ekranu telewizora

Więcej na gamelobby.pl