Co jakiś czas na łamach Stylez.pl polecamy nowe miejsca w których można kupić oryginalne meble, świetne oświetlenie i wyjątkowe dodatki do każdego domu.

Kolekcje bardzo ciekawych sztuk wzorniczych znajdziemy w Starych Koszarach znajdujących się w samym sercu poznańskiego Grunwaldu, w dawnych koszarach przy ulicy Wojskowej 4, w których stacjonował 15 Pułk Ułanów Poznańskich.
Stare Koszary to nie jeden sklep, a kilka bardzo ekskluzywnych showroomów z designem.
Znajdziemy między innymi Ipnotic Concept Store, Bibelou Interiors, Artemix, które oferują meble, lampy i dodatki takich marek jak Vitra, Knoll, Serralunga, Seletti, xO, Flos, Oligo, Delta Light.
Nie tylko istotną rolę odgrywa tu design, ale również architektura. Budynki to bardzo modny przykład połączenia starych fasad, konstrukcji z nowoczesnymi elementami.
Jeżeli będziecie zmęczeni zakupami możecie iść na lampkę wina do Miełżyńskich lub na owoce morza ze świeżymi warzywami do Kyokai Sushi Bar.
Bowiem Stare Koszary to nie tylko dobre wzornictwo, ale winnice oraz restauracje. Wkrótce w Koszarach pojawi się również Hugo Restaurant, pierwsza w mieście restauracja, w której szef kuchni wyznaje zasadę Respect For Food.
Poznań powoli staje się kolebką nowoczesności oraz ekstrawaganckiego stylu życia.

Czy znacie może gdzieś również ciekawe miejsca, gdzie łączy się znakomity design, niepretensjonalna architektura z pysznym jedzeniem?