Stephane Haffner pręży muskuły

Obiekt pożądania zarówno kobiecej jak i męskiej widowni. Dla płci pięknej trochę zbyt ,,gładki”, dla panów zdecydowany motywator wycieczek na siłownię. Nie może powstydzić się ani swoich wymiarów: 100-89-90, ani też ogromnego zainteresowania jakie wzbudza w świecie modelingu ostatnimi czasy.

Michael Stokes, który zwrócił na niego uwagę w Paryżu, specjalizuje się w fotografii idealnej męskości - w pełnym tego słowa znaczeniu. Kontrowersyjna sesja z udziałem Haffnera, która obiegła świat, szokuje, prowokuje, ale wzbudza też równoważny podziw i nie ma co ukrywać- wywołuje liczne rumieńce! Fotograf obnaża niemalże wszystkie jego słodkie tajemnice. Młody model podnosi swoimi zdjęciami temperaturę otoczenia bez względu na płeć czy preferencje.

Seksowny, perfekcyjnie zbudowany, a zarazem niesamowicie rozciągnięty, nie tylko pręży swoje wypracowane przez lata muskuły, ale również przybiera pozycje świadczące o absolutnej gibkości. Na co dzień trenuje akrobatykę powietrzną. W sesji Stokesa pokazuje tylko namiastkę swoich możliwości. Ciekawe jak bardzo potrafi się jeszcze rozciągnąć?

 

Stephane Haffner

dziwaczne czy seksowne?

dziwna poza


Autor: Aleksandra Daniszewska

Źródło: http://manhuntdaily.com/2012/02/manhunt-daily-wood-stephane-haffner/