Uchodzą za najbardziej znane siostry świata. 25-letnie Mary-Kate i Ashley Olsen są piękne, utalentowane i przede wszystkim- nierozłączne. Poczynając od wspólnego występowania w filmach i serialach, pozowania na czerwonym dywanie, aż po stworzenie kolekcji ubrań The Row. Porzucenie filmu na rzecz mody było świetnym posuniecięm, zwłaszcza, że siostry Olsenznane ze swojego kontrowersyjnego stylu. Pomimo faktu, że w przeszłości wielokrotnie znalazły się na liście najgorzej ubranych gwiazd, Mary-Kate i Ashley nie traktują tego śmiertelnie poważnie i nadal tworzą mniej, lub bardziej udane stylizacje. Nie przejmując się opinią innych i stawiając na autentyzm i naturalnośc zyskały rzesze fanów na całym świecie.

Na przestrzeni lat można było podziwiać unikalny styl bliźniaczek. Zarówno Mary-Kate jak i Ashley są znane z upodobania do ciemnych, luźnych tkanin, designerskich torebek oraz butów. Często można je zobaczyć w niebotycznie wysokich szpilkach, w których jednak udaje im się poruszać z gracją i wdziękiem. Ciemne okulary zakrywające pół twarzy są znakiem rozpoznawczym sióstr, ze względu na ich liczne przygody z nachalnymi paparazzi. Gdy pojawiają się na ekskluzywnych galach, często wybierają kreacje w stylu dawnego Hollywood, nie stronią jednak od nowoczesnych części garderoby. Na codzień wybierają nieco skromniejsze stylizacje- Ashley często widywana jest w kobiecych spódnicach i eleganckich koszulach, podczas gdy Mary-Kate upodobała sobie bardziej rockowy styl.

W listopadzie tego roku uzyskały wielkie wyróżnienie w świecie mody, pojawiając się na okładce prestiżowego Vogue Best Dressed. Mark Holgate,redaktor dodatku, swoją decyzję o wyborze bliźniaczek argumentował: 'Czy istnieją bardziej szykowne, stylowe, fajne i oryginalne siostry niż Mary-Kate i Ashley? Są niezwykle eleganckie.'

Niektórzy nie zgadzają się z tym uzasadniemiem, twierdząc, że siostry Olsen wyglądają jak bezdomne, inni zaś dostrzegają wiele szyku w ich stylizacjach pełnych warst i faktur.Opinie na temat stylu sióstr Olsen są bardzo podzielone, jednak nie zmienia to faktu, że mają one swój własny, unikatowy styl. Nie chodzi nawet o ich ekstrawaganckie dodatki, ale o podejście do mody. Bliźniaczki są pewne siebie i nikt nie dyktuje im jak mają się ubierać. Nie ma wśród gwiazd osoby, która wyglądałaby tak jak one.Poprzez swój styl pokazują światu, że są oryginalne i przede wszystkim prawdziwe.

 

Autor: Paulina Lipska