Szukasz niepowtarzalnej biżuterii? A może pragniesz sprawić oryginalny prezent bliskiej osobie? Prezentujemy piękne wyroby Magdaleny Gańczewskiej.

Zajrzyjcie do jej sklepu www.bizuteria-stylmagdy.istore.pl i obejrzyjcie te cudowności...
W sklepie Styl Magdy znajdziecie pojedyncze egzemplarze i krótkie serie biżuterii. Dlaczego tak? Każdy z nas szuka czegoś oryginalnego, czegoś co by go wyróżniało, czegoś unikatowego. Autorka wykonuje biżuterię już od kilku lat,  a zajęcie to jest jej  pasją i sposobem na życie. ,,W każdy przedmiot wkładam własną " duszę", dlatego każdy egzemplarz biżuterii jest inny, niepowtarzalny, posiada swój klimat '' – mówi autorka.

Prace wykonywane są z wielu dostępnych materiałów, ale przede wszystkim z kamieni ozdobnych, półszlachetnych, szkła, srebra...

,,Kamienie mogą się różnić kształtem oraz barwą. Spękania powierzchni czy nierównomierny kolor nie są wadą, świadczą o ich wyjątkowości i dodają uroku. W tworzeniu moich prac, dążę do tego, aby jakość wykonywanych prac była na wysokim poziomie''.

Magdalena podąża własną drogą w tworzeniu biżuterii,stawia raczej na klasykę, ale nie zapomina o obecnie obowiązujących trendach. ,,Myślę, że każda z Pań, może odnaleźć w moim sklepie, także swój styl biżuteryjny...'' - zaprasza autorka.

Stara prawda mówi, iż biżuteria z definicji ma być wyjątkowa, piękna i luksusowa, godna noszących ją kobiet. Powinna podkreślać urodę, a także odzwierciedlać osobowość właścicielki...

Plany na przyszłość? ,,Będę starała się dodawać sukcesywnie produkty do ofert sklepu. Szykuję kolekcję skórzanych bransoletek, a także znacznie powiększy się kolekcja bransoletek modułowych i kolczyków decoupage''. Magdalena, zachęcona popularnością swojej biżuterii, obecnie uruchamia drugi sklep.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych unikatową biżuterią zapraszamy do sklepu Styl Magdy:

bizuteria-stylmagdy.istore.pl