Są młode, piękne i robią niesamowite wrażenie. Nie mają jeszcze 21 lat, a całe roje nastolatek naśladują ich stylizację. Moda na „Zmierzch” ciągle trwa. Nic, więc dziwnego, że młode dziewczyny chcą wyglądać jak wybranka Edwarda. Bella, czy Kristen swojego stylu w filmie pokazać do końca nie może. Była stylizowana na wiele sposobów podczas licznych sesji zdjęciowych. Podobnie jest z nie przemijającym „Harrym Potterem”. Hermionę Granger Emma Watson zaczęła grać jako jedenastolatka. Wtedy wszyscy widzieli w niej urocze dziecko. Dziś Emma jest ikoną stylu dla wielu dziewcząt. Mają dobry wzór, gdyż Emma jako piętnastoletnie dziewczę zdobiła okładkę „Teen Vougue”. Stała się także twarzą ekskluzywnej marki Burberry.

Styl magicznej dziewczyny z „Harrego Pottera” nie jest jednoznaczny. Trzeba jej przyznać jedno – prawie zawsze wygląda modnie. Lubi ciuchy romantyczne. Pojawia się w długich sukniach z lekkich materiałów. Ostatnio zaczęła pokazywać dekolt. Prawie zawsze uroczo wygląda w różnych stylizacjach małej czarnej. Lubi nosić tuniki. Często można ją zobaczyć w zwiewnych, lekkich materiałach. Jak na styl romantyczny przystało uwielbia wzory kwiatowe. Długie, blond włosy często zdobią opaski, kwiaty. Jeśli chodzi o makijaż to oprócz sesji zdjęciowych nie często widujemy ją w mocnym makijażu. Lubi naturalność, to jest pewne. Jej delikatną urodę podkreślają często stonowane dodatki i biżuteria. Emma ma wyczucie stylu i często nosi coś prosto z wybiegu.

Przeciwieństwem naszej romantycznej Emmy jest młodzieżowa, trochę grunge Kristen Stewart. Nie zdziw się kiedy zobaczysz Kristen na gali w tenisówkach. Ona uwielbia przełamywać elegancję luzem i sportowym stylem. Jeśli chcesz wyglądać w stylu Belli ze „Zmierzchu” to załóż czarną ramoneskę, trampki i jakąś mini. Doskonale wpisuje się w trend grunge. Uwielbia dżety, ćwieki, duże czapki. Przy tym jej blada cera i często ciemny makijaż wyglądają doskonale. Kristen nie lubi wystylizowanych fryzur. Jej ciemno brązowe włosy często w nieładzie opadają na ramiona. Ponieważ nastolatki kochają Kristen może być pewne, że taki styl zobaczymy niedługo na ulicach