Rihanna należy do jednej z najlepiej ubierających się gwiazd. Jej styl ubierania się jest śledzony przez miliony dziewczyn na całym świecie. To ona wprowadziła modę na legginsy czy kolorowe paznokcie. Jest  idolem  wielu kobiet.
Świetny głos, niesamowicie rozwijająca się kariera oraz przejścia emocjonalne ze swoim byłym chłopakiem powoduje, że Rihanna jest jedną z najpopularniejszych gwiazd ostatnich czasów.
Piosenkarka charakteryzuje się wyrazistym stylem. Podmalowane oczy, mocno błyszczące czerwone usta, polakierowane włosy oraz bardzo odważne stroje to nieodłączne elementy gwiazdy.
Podczas ostatniej imprezy miała na sobie kombinezon Missoni, który łączy koszulkę i szorty. Marka jest znana z bardzo wzorzystych oraz barwnych ubrań. Góra, która ma klasyczny kołnierz, głęboki dekolt, jest pokryta większymi szlaczkami, natomiast dół malutkimi, tworząc bardzo ciekawy wzór.  Talia została podkreślona beżowym paskiem.
Krótkie spodenki wyposażono w dwie wygodne kieszenie. Za kombinezon taki jak ma Rihanna zapłacimy ponad 6 000 złotych.

W Mango znajdziemy beżowy kombinezon zrobiony w 100 procentach z  lnu, który również ma pasek, rozdzielając górę od szortów. Góra ma klasyczny kołnierz, głęboki dekolt i luźne rękawy Zapłacimy za niego 279 złotych.