Kto z Was nie kojarzy piosenki „What love got to do with it” Tiny Turner? Każdy!
Piosenkarka właśnie dziś obchodzi swoje 70-te urodziny. 26 listopada 1939 roku na świat przyszła najseksowniejsza babcia.
Tina to kobieta z prawdziwą osobowością. Kiedyś Beyonce stwierdziła, że najbardziej seksowne i kobiece w Tinie to właśnie jej siła.
Jej wizerunek od lat jest bardzo spójny. Zawsze lubiła ubrania w stylu „krótko i błyszcząco”. Jej ulubiony strój to czarna sukienka skórzana, kurtka jeansowa i wysokie szpilki, co można zobaczyć w teledysku „What love got to do with it”. Jak sama kiedyś przyznała przed koncertem w garderobie, najbardziej lubi szorty oraz krótkie sukienki, bowiem ma pewność, że się o niej nie przewróci podczas koncertu.
Tina zawsze ma wszystko dopasowane. Zawsze miała bardzo ograniczoną kolorystykę, jej ulubione kolory to czerwony, czarny, złoty oraz srebrny. Artystka nigdy również nie przesadzała z dodatkami.
Podczas ostatniej trasy koncertowej Gorgio Armani, jej wieloletni przyjaciel zaprojektował dla niej stroje. Głównie były to sukienki wysadzane kryształkami Swarovskiego.
Tina zawsze była mocno wymalowana. Jej charakterystyczne uczesanie zrobiło prawdziwą furorę i stało się jej znakiem rozpoznawczym. Teraz Tina zmieniła tak zwaną fryzurę „lwicy” na długiego boba z lekkimi blond pasemkami.
Coraz częściej na światowych ulicach widzimy powrót do lat 80tych. Tina może być doskonałą inspiracją.


Jak Wam się podoba styl Tiny Turner?