Maciej Wróblewski, jeden z czołowych polskich stylistów fryzur o międzynarodowej renomie, planuje otworzyć na początku lipca nowy salon w galerii handlowo-usługowej luksusowych apartamentowców Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie. W lokalu o powierzchni ponad 94 mkw. stylista wraz ze swoim zespołem będzie świadczył pełen zakres usług fryzjerskich – od podcięcia grzywki aż po pełne metamorfozy fryzur. W galerii wkrótce otwiera swoje podwoje również restauracja indyjska Ganesh, która ma do dyspozycji 40 mkw. powierzchni.

Maciej Wróblewski jest uznawany za jednego z najlepszych stylistów fryzur w Polsce. Czesze uczestników pokazów mody, bohaterów wideoklipów, sesji fotograficznych na okładki magazynów mody i pism lifestyle’owych, a także uczestników produkcji telewizyjnych i spektakli teatralnych. Zdobywca licznych nagród i uczestnik konkursów oraz pokazów mody fryzjerskiej. Współpracuje z wieloma znanymi polskimi projektantami mody, takimi jak Maciej Zień czy Natalia Jaroszewska. Maciej Wróblewski jest stylistą uczestników programów TVN „You can dance” i TVP2 „Bitwa na głosy”. Zaufały mu gwiazdy polskiego show biznesu, takie jak m.in.: Joanna Horodyńska, Małgorzata Niemen, Sonia Bohasiewicz, Alicja Węgorzewska, Maciej Zakościelny, Monika Richardson, Andrzej Piaseczny czy Michał Piróg.

„Szukaliśmy miejsca, które byłoby blisko centrum Warszawy i dawało nam możliwości pozyskania nowych klientów. Takim punktem jest galeria usługowa Platinum Towers, która zapewnia nam  prestiżową lokalizację  z  »nutką ekskluzywności« oraz możliwość dotarcia  z ofertą do mieszkańców apartamentów Platinum Towers oraz gości hotelu Hilton”
– zauważa Maciej Wróblewski. „Dla naszych klientów przygotowujemy salon o prostym wystroju, z dużą ilością światła, który daje możliwość odpoczynku w czasie stylizacji” – dodaje Wróblewski.

Restauracja Ganesh, zgodnie z mottem „prawdziwy smak Indii” oferuje intensywne smaki i zapachy charakterystyczne dla tradycyjnych potraw północnych Indii. Goście mogą liczyć na dania przygotowywane w oparciu o oryginalne składniki, techniki kulinarne i przepisy. Wystrój lokalu ma łączyć luksus charakterystyczny dla Platinum Towers i bogactwo indyjskiej stylistyki. Otwarcie lokalu jest planowane na pierwszą połowę września br.

Nowi najemcy galerii handlowo-usługowej Platinum Towers dołączają do grona dotychczasowych, takich jak francuska piekarnia i kawiarnia Saint Honoré, winiarnia La Vinotheque, apteka, klinika medyczna, optyk czy lokale gastronomiczne. Galeria oferuje unikatową lokalizację, w której najemcy mogą liczyć na zainteresowanie mieszkańców luksusowych apartamentów Platinum Towers, a także gości połączonego bezpośrednio z galerią hotelu Hilton. Dodatkowymi atutami są nowoczesny, estetyczny projekt architektoniczny wysokościowców, najwyższy standard wykończenia galerii wykorzystujący elementy z kamienia, szkła i stali, a także przyległy do galerii plac miejski, który zapewnia klientom miejsce odpoczynku wśród zieleni i wielkomiejskiej scenerii. Dodatkowo, najemcy galerii handlowo-usługowej Platinum Towers mają do dyspozycji podziemny parking publiczny, klimatyzację i pełną infrastrukturę techniczną.

Informacje o Platinum Towers
Inwestycja Platinum Towers jest częścią ekskluzywnego kompleksu apartamentowo-biurowo-hotelowego, który jest usytuowany przy zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w Warszawie, w skład którego wchodzi również budynek Hotelu Hilton. Dotychczas w ramach projektu powstały dwie dwudziestodwupiętrowe wieże z 396 apartamentami, zajmującymi łącznie powierzchnię 24 000 mkw.

Powierzchnia większości apartamentów Platinum Towers wynosi od 37 mkw. do 100 mkw. Dodatkowo, na dwóch ostatnich piętrach wież zaprojektowane zostały przestronne penthouse`y o powierzchni od 151 mkw. do 222 mkw., z dużymi tarasami, bądź ogrodami zimowymi. Część usługowo-handlowa projektu, usytuowana w części parterowej obejmuje łącznie 2 300 mkw. powierzchni.

Przy budowie Platinum Towers użyto najlepszej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych, w tym elementy z kamienia i drewna, dzięki czemu mieszkania są doskonale wyciszone. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewniają skomputeryzowane windy. Do dyspozycji właścicieli wnętrz oraz pozostałych użytkowników kompleksu jest największy w Warszawie, 3-kondygnacyjny parking podziemny. Mieszkańcy apartamentów Platinum Towers wiele korzystają także z wielu udogodnień dostępnych w pięciogwiazdkowych hotelach.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.platinumtowers.pl/.

 

galeria_platinum_towers_400

platinum_towers_400