Program telewizyjny „Jak dobrze wyglądać nago?” jest bezkonkurencyjnym hitem dla kobiet, które lubią oglądać metamorfozy kobiet. Zwykle zaniedbane, zakompleksione kobiety zamieniają się w piękne łabędzie, które pod koniec programu błyszczą nie tylko wiarą w siebie, ale i swoim wyglądem. To właśnie nie tyle sama konwencja programu może im pomóc, co jego twórca Gok Wan. Pokochały go kobiety, którym pomógł i te które zasiadały przed telewizorem. To facet, który w każdej z nas znalazłby tyle zalet, że nie jest w stanie wymienić ich jednym tchem. Wady, czy kompleksy potrafi zamienić w dobre strony, a do tego wszystkiego jest miły, ciągle je przytula i trzyma za nie kciuki.

Gok Wan to brytyjski stylista, który próbował zostać aktorem. Studiował aktorstwo w prestiżowej Central School of Speech and Drama w Londynie. Na początku zajmował się też makijażem i fryzurą. Kilka lat później zajmował się wizerunkiem gwiazd, które miały sesje w czasopismach „Marie Claire”, „The Face” i „Clash Magazine”. Dziś pracuje nie tylko przy swoich program telewizyjnych. Zajmuje się wyglądem wielu gwiazd, ma całą ekipę najlepszych makijażystów, fryzjerów i fotografów.

Gok Wan bardzo dobrze rozumie zakompleksione, trochę tęższe kobiety, gdyż sam jako dziecko ważył… aż 130 kg. Nie akceptował swojego wyglądu, miał z tym duży problem, na pewno też dlatego, że był jeszcze dzieckiem. Mówi o tym, że dzieci go nie akceptowały, był inny i one nie mogły tego zrozumieć. Myśli też o nagraniu programu, który pomoże otyłym nastolatkom. Wan nie akceptował swojej wagi. Podjął walkę z chorobą i ją wygrał. Schudł co najmniej 80 kg. Teraz patrząc na niego trudno sobie wyobrazić, że mógł mieć nadwagę. Jednak co dziwne kobietom z nadwagą nie każe zrzucać zbędnych kilogramów, tylko je zaakceptować. Z drugiej strony może to dobrze. One tak naprawdę dobrze czują się w swojej nowej skórze, nowych ubraniach, pomimo swojej wagi. Gok prowadzi też program „Czary mary Goka”, gdzie ciuchy z sieciówek, walczą na wybiegu z tymi od projektantów. Przedstawia tam też mnóstwo trików, które pomagają zamienić zwykłe ubrania w modne i oryginalne. Zorganizował też akcję „Naga miss”, która miała reprezentować problemy kobiet. Wszystkie jego programy można było oglądać na antenie TVN Style