Allani.pl oraz serwisy Trendu.pl i Female.pl uruchomiły wersje partnerskie narzędzia do tworzenia stylizacji.

Allani dysponuje aplikacją do tworzenia kolaży z ubrań i dodatków – stylizatorem. W ostatnich tygodniach Allani.pl stworzyło możliwość przygotowania stylizacji również na dwóch popularnych portalach: Trendu.pl oraz Female.pl.
„Zdecydowaliśmy się na współpracę z serwisem Allani.pl, licząc, że będzie to dodatkowa wartość dla użytkowników naszego serwisu. Liczymy na efekt synergii z Allani.pl. Wierzymy, że jest to rozwiązanie, które przyniesie korzyści obydwu stronom.”
Radosław Rola, Prezes Zarządu Trendu.pl

Osoby odwiedzające wyżej wymienione witryny poza dostępem do dotychczas obecnych treści będą miały możliwość dzielenia się swoimi inspiracjami modowymi z pozostałymi użytkowniczkami portali tworząc wirtualną modową społeczność.
„Najważniejsza jest dla nas stała i długoterminowa współpraca. Szczególnie liczy się zadowolenie obydwu stron, dlatego staramy przygotować dedykowane wersje stylizatora tak, by odpowiadały oczekiwaniom użytkowników serwisu.”
Mateusz Romanowski Członek Zarządu Allani.pl.

Allani.pl to modowa społeczność, której użytkowniczki tworzą stylizacje w oparciu o bazę produktów zintegrowanych z serwisem. Poza serwisami Trendu.pl i Female.pl wersja partnerska stylizatora działa również w serwisie Zwierciadlo.pl.

Więcej na: stylizator.trendu.pl