Ostatnio pisaliśmy o modzie na ozłoconego iPoda. Coraz częściej bogate osoby decydują się na stworzenie unikatowej wersji swojego iPoda. Jednak nieodłącznym elementem każdego odtwarzacza muzycznego są słuchawki. To właśnie bardzo często one odkrywają przed innymi osobami to naprawdę kim jesteśmy. Dlatego coraz częściej wiele osób decyduje się zainwestować większe pieniądze w słuchawki niż w odtwarzacze.

Hitem ostatniego czasu są słuchawki firmy CrystalRoc. Specjalizują się oni głównie w słuchawkach, które wyglądają jak biżuteria. Ich najnowsze dzieło Crystal PRO700s powstało w kooperacji z firma Audio Technica. To co je wyróżnia to fakt, że składają się z aż 5 tysięcy kryształków Swarovskiego. Jednak są one nie tylko bardzo stylowe ale przede wszystkim słuchanie muzyki przez nie to czysta przyjemność. A wszystko dzięki czystemu przestrzennemu dźwiękowi. 

W ofercie firmy CrystalRoc oprócz modelu Crystal PRO700s znajdują się też inne wersje słuchawek, które w szczególności przyciągają naszą uwagę swoją elegancją i ciekawy designem jest to model powstały przy współpracy z inną znaną firmą Sennheiser. Bardzo kobiecy i również pokryty kryształkami Swarovskiego. Tym razem jest to jednak model specjalnie dla kobiet w kolorze różowym.

Trzeba przyznać, że słuchawki CrystalRoc dodają nam nie tylko ciekawego looku ale przede wszystkim oryginalności i stylu. A Wam jak podobają się słuchawki całe w kryształkach przypadły Wam do gustu?