Suicide girls to amerykańska strona dla dziewczyn, które lubią się rozbierać. Większość zdjęć ukazuje erotykę w konwencji typowej dla męskich pism z górnej półki. Całkowicie inne są natomiast modelki, które kariery w Playboyu lub CKMie raczej by nie zrobiły.

Suicide girls


Charakterystyczna dla suicidegirls.com jest konwencja pin-up: bielizna stylizowana la lata 50 i 60, groszki, koronki, wywinięte grzywki i czerwone usta. Dziewczyny są całkowicie naturalne, zero silikonu, pępków przypadkowo usuniętych w Photoshopie, czy solarium. W większości blade, obdarzone niezbyt dużym biustem, nie wstydzą się swoich niedoskonałości. To nie jest jednak główny element wyróżniający stronę, Suicide Girls to raj dla fanów trwałego ozdabiania ciała. Modelki mają niezliczone ilości kolczyków rozmieszczonych w dosyć kontrowersyjnych miejscach, kolorowe tatuaże, ekspandery w uszach, zielone pasemka we włosach, etc.

Suicide girls

Wbrew powszechnemu zdziwieniu portal cieszy się bardzo dużą popularnością, a wokół niej wyrosła już spora społeczność. Dostęp do większości treści jest płatny. Oprócz fotografii znajdują się tam: działy informacyjny i kulturalny, sklep, sekcja z wywiadami, których udzielają takie gwiazdy jak  Dita von Teese, David Lynch, Debbie Harry,Johnny Depp, Slash, Dave Navarro, Scott Ian, Woody Allen, Bill Murray, Natalie Portman czy Christopher Walken.

 

Suicide girls

Suicide girls to nie tylko strona dla wielbicieli nagości, ale przede wszystkim protest wobec plastikowego obrazu fizyczności kobiety i pochwała odmienności oraz alternatywnej kultury.

Suicide girls

 

Suicide girls

 

Autor: Monika Lewandowska