Sylwester tuż, tuż. Każda kobieta w ten dzień chce wyglądać pięknie, dlatego wyciąga swoją ulubioną kreację z szafy. Dla gwiazd wieczór 31 grudnia jest jeszcze ważniejszy, bowiem cała Polska się na nie patrzy. Dlatego jak co roku odbywa się wielka debata stacji telewizyjnych ile wydać na kreację, zarówno prezentera, jak i piosenkarzy.

Maryla Rodowicz i Doda w tym roku występują razem w TVP2. Panie znane z niezbyt wykwintnego gustu i stylu “na bogato” chciały sukienki za 90 tysięcy złotych! Stroje na koncert miał najpierw uszyć Maciej Zień, który myślał, że naciągnie stację. Jednak mu się to nie udało, bowiem dla organizatorów była to zbyt wygórowana cena. Wtedy pojawił się Jakub Bonecki, który zobowiązał się do uszycia sukienek za 50 tysięcy złotych. Z wyboru TVP2 bardzo zadowolone były dziewczyny, które znalazły wspólny język z projektantem. Stwierdziły, że świetnie się z nim pracuje.

Kasia Cichopek wystąpi podczas sylwestra w Polsacie, nie jako gwiazda, tylko prowadząca. Dlatego też producenci postanowili stanowczo ograniczyć jej budżet. Młoda mama ma sukienkę za 2 200 złotych. Oczywiście trzeba dodać buty, dopinane włosy, rzęsy, solarium, jednak to są już dodatki.

Jeszcze nic nie wiadomo o sukience dla Edyty Górniak, która na pewno będzie miała najwięcej zer w cenie.