Dziś rynek zasypany jest tysiącami sukien o różnym kroju i zdobieniach. Jednak cała oferta na rynku sprawia wrażenie jakby suknie pochodziły z jednej kolekcji i jednego żródła. Dla kobiet, które pragną wyglądać oryginalnie i niepowtarzalnie to spory kłopot.
My znaleźliśmy coś ciekawego co możemy Państwu polecić,....Studio The-A fashion. 
Dlaczego warto tam zajrzeć?

The-A nie jest typowym salonem z modą ślubną. Suknie z The-A fashion charakteryzują się oryginalnym designem. Jeśli ktoś lubi modę i szuka sukni wysokiej jakości o ciekawej formie, to The-A fashion jest idealnym miejscem dla takich osób. The-A posiada swój własny nieco odmienny styl, tym samym dając nam gwarancję, że w tym wyjątkowym dniu będziemy wyglądać niepowtarzalnie i wyjątkowo. Wszystkie produkty, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Suknie są tak różnorodne, iż każda panna młoda jest w stanie wybrać coś dla siebie. Świadczy o tym chociażby fakt, że odwiedzające Studio kobiety nie wybierają ciągle jednej sukni „faworytki kolekcji” ale każda ma swój własny typ.

Suknie z The-A fashion są przeznaczone dla wszystkich kobiet, które wiedzą czego chcą od życia i posiadają oryginalny, jedyny w swoim rodzaju styl i osobowość. 
Moda z The-A fashion została doceniona na takich prestiżowych konkursach jak: Polska Kreacja ślubna roku 2009, gdzie suknia tego stylowego Studio zajęła pierwsze miejsce. Niejednokrotnie firma The-A fashion zapraszana była do pokazów jako gość specjalny oraz udostępniała swoje materiały zdjęciowe do poczytnych magazynów ślubnych, również na okładkę. Kolekcja na sezon 2010 jest równie ciekawa jak w poprzednim sezonie, o czym mogą się Państwo sami przekonać wchodząc na firmową stronę www. Widać, iż kolekcje charakteryzuje przede wszystkim oryginalność i wyznaczenie zupełnie nowych trendów i promowanie bardziej postępowego myślenia o modzie ślubnej. Dlatego jeśli szukacie oryginalnych i trendy sukien na ślub koniecznie odwiedźcie The-A fashion.

www.the-a.pl