Eva Minge jest jedną z najbardziej cenionych w świecie polskich projektantek. Niedawno zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję sukien ślubnych, w której znajdziemy zarówno modele o prostym, klasycznym kroju, jak i bardziej szalone, awangardowe egzemplarze. Prawdziwą gratką dla miłośników talentu pani Minge jest jednak to, że stroje doczekały się swojej pierwszej w Polsce ekspozycji. W samym sercu Starego Rynku w Poznaniu projektantka otworzyła „Atelier Mody Ślubnej & Couture”. Miejsce to stworzono na wzór showroomów znajdujących się w Paryżu i Mediolanie.

Atelier podzielone jest na dwie części. W pierwszej z nich wyeksponowane są projekty couture, czyli pojedyncze egzemplarze szykownych kreacji wieczorowych, uszytych z najdroższych muślinów i jedwabi. W drugiej natomiast znajdują się suknie ślubne, które do tej pory realizowane były w jej wzorcowni lub w salonach na terenie całej Polski.

Sama projektantka mówi o swoim najnowszym projekcie tak: „Stworzyliśmy wyjątkowe Atelier, które oferuje sprzedaż unikatowych sukien ślubnych i wieczorowych.  Panuje tutaj wyjątkowa atmosfera - klientka może obejrzeć, przymierzyć, zamówić i kupić suknię, ale również spędzić miło czas na rozmowie ze stylistą o modzie, przy filiżance herbaty. Atelier to miejsce, w którym moda spotyka się ze sztuką. Planujemy organizować pokazy mody, wernisaże, koncerty i imprezy zamknięte dla stałych klientów. Atelier to miejsce jedyne  w swoim rodzaju - wyjątkowe, luksusowe i stylowe.”