Najnowsza kolekcja ślubna krakowskiego duetu Femini dostępna od lutego 2010 jak zawsze wymyka się wszelkim regułom, nie dając się zamknąć w ciasnym gorsecie konwencji. Powstała z połączenia świata fashion i świata bajek i jest swoistym połączeniem klimatu „Alicji z Krainy Czarów” i nowoczesnych fasonów. W projektach Femin i wyodrębniono dwie kobiece natury – romantyczną i przebojową. Dla tych pierwszych projektantki stworzyły sukienki eteryczne, zwiewne, delikatne, szyte niczym na kruchego elfa. W drugiej linii powstały suknie z pazurem, zadziorne, dzięki którym można zaznaczyć swój mocny charakter, ale nawet tutaj wprowadzono nutę bajkowości.

Kolekcja ta pozwala każdej pannie młodej ubrać się w zgodzie ze swoim charakterem, a nie przebrać za księżniczkę z nikomu nieznanej opowieści. 

Kolekcja dostepna w saltandpepper.pl :: http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/36,man/femini


Panny młode w sukniach FEMINI

Poza coroczną kolekcją ślubną Femini projektujemy również niepowtarzalne suknie biorąc pod uwagę specjalne wymagania naszych wyjątkowych klientek i tak dla Soni Bohosiewicz stworzyłyśmy jedwabną suknię z ręcznie malowanym chabrem idealnie wpisującą się w konwencję ślubu na łące natomiast dla Edyty Pazury zaprojektowałyśmy suknię której głównym zadaniem było podkreślenie urody panny młodej w zaawansowanym już stanie błogosławionym. Bardzo często tworzymy komplety idealnie nadające się na ceremonie ślubu cywilnego