Sklep Surovital jako jeden z nielicznych prowadzi sprzedaż produktów kategorii Superfoods. Żywność ta charakteryzuje się szczególnie bogatą zawartością środków odżywczych takich jak antyoksydanty, błonnik, witamina C itp. W obliczu zbliżającej się wielkimi krokami zimy stulecia (jak straszą nas synoptycy), Halloweenowych harców i maratonów po nekropoliach, warto sięgnąć po smakowite przekąski oparte na takich składnikach.

Jagody inkaskie (ang. Incan Berries) są produktem szczególnie bogatym w witaminę C. Mimo iż wyglądem przypominają rodzynki, nie dajcie się zwieść. Są od nich większe i barwą nie odbiegają od bursztynów. Dzięki ciągnącej konsystencji znakomicie nadają się zarówno na przekąskę jak i na dodatek do wypieków i sałatek.

goji_600

Produktem szczególnie bogatym w antyoksydanty są jagody goji (ang. Goji Berries). Te pochodzące z Chin owoce są słodkie i znakomicie sprawdzają się jako składnik granoli i mussli.

morwa_600

Z kolei morwy tureckie (ang. Mulberries) zawierają znaczną ilość białka, potasu i resweratrolu - silnego antyoksydantu. Produkt ten smakiem przypomina suszone figi, a dzięki suszeniu na słońcu uzyskuje przyjemnie chrupką konsystencję.

inka_600

Warto także wspomnieć, że Surovital do produkcji swoich przekąsek nie stosuje żadnych środków chemicznych ani konserwantów. I co? Zima już nie taka straszna!