Susan Boyle dla magazynu Harper’s Bazar zamienia się z typowej gospodyni domowej na kobietę zadbaną jednak nie przestylizowaną. Jest to pierwszy większy wywiad uczestniczki brytyjskiej wersji Mam Talent z magazynem. Piosenkarka nie miała nic przeciwko temu aby nałożyli jej makijaż czy drogie, ekskluzywne ubrania. Jednak stwierdziła, że nie zamierza poddawać się drakońskim dietą, ani naciągać twarzy i wyglądać jakby miała ciasne pończochy na swojej głowie.
Susan uważa, że „może w przyszłości zastanowię się nad zmianą swojego wizerunku. Teraz jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Wiem, że nigdy bym sobie nie zrobiła botoksu. Zresztą czy jest coś nie tak z wyglądem Susan Boyle?! Czy mój wygląd jest aż tak zły?”

Susan również była w małym szoku, kiedy dowiedziała się, że jest królową Youtube.
„YouTube co to jest? Czy to jest cukierek w tubce? Chyba nie! Było to dla mnie prawdzie zaskoczenie.”

Twórcy sesji chcieli pokazać Boyle jako…kobietę, ponieważ nieraz ludzie mieli co do tego wątpliwości. Styliści obcięli jej włosy i je troszkę zakręcili. Do tego wszystkiego dobrali odpowiedni makijaż.

Joanna Brodzik w nowym serialu Dom nad rozlewiskiem została wystylizowana na osobę 50-letnią. W nowej ekranizacji ma podobne kręcone włosy do Susan. Wiele osób widzi podobieństwo w obydwóch paniach. Jednak patrząc się na sesję zdjęciową do HB można stwierdzić śmiało, że Boyle wygląda lepiej. Znacznie lepiej…