Sushi to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. Czy to gwiazdy w Hollywood, czy mieszkanka Wrocławia – obydwie najchętniej na lunch chodzą przekąsić ryż z surową rybą.
Sushi jest nie tylko lekkie, ale również bardzo zdrowe. Jednak mania, jaka opanowała świat jest przerażająca.
Od kilku lat bardzo modne stało się „Hadaka Sushi”, czyli spożywanie japońskich potraw wprost z nagiego ciała mężczyzn lub kobiet występujących w roli stołu.
Jeżeli jesteście fanami amerykańskiego prezydenta, co powiecie na Obama Sushi?

Znaleźliśmy dla Was kilka najdziwaczniejszych odmian sushi.

Katy Perry jako sushi
Katy Perry wskoczyła w kostium inspirowany sushi na rozdaniach MTV Video Music Awards Japan 2009 w Japonii.
Katy Perry miała na sobie czarny świecący kostium przypominający glony, jakim owinięty jest ten japoński przysmak. Na kostiumie były przyszyte małe materiałowe sushi i sashimi.

Poduszka Sushi

Gadżet kosztuje 150 PLN. Górna warstwa poduszki – w kształcie ryby jest wykonana ręcznie. Imitacja ryżu jest wykonana z bawełny. Do wyboru liczne rodzaje Sushi poduszek dostępne w zróżnicowanych kształtach.

Hadaka Sushi
“Hadaka” oznacza nagość. „Hadaka Sushi” to koncepcja spożywania japońskich smakołyków oparta na erotycznym kontekście. To sposób podawania japońskich potraw wprost z ciała mężczyzn lub kobiet występujących w roli stołu. Co ciekawe jedzenie nigdy nie dotyka ciał modeli. Sushi jest podawane na liściach bananowych. Unikalne dla wszystkich zmysłów, zatopione w erotycznym tle i wspaniałym smaku

Obama Sushi
Obama Dish – kompozycje sushi, której centralnym punktem jest ułożona z tuńczyka flaga Stanów Zjednoczonych, ozdobiona hasłem wyborczym nowego prezydenta i noblisty – Baracka Obamy – „Yes you can”

Moda ta jest niezwykle dziwaczna. Jak z jedzenia można zrobić trend światowy? Wyobrażacie sobie Kate Perry przebraną w kotleta schabowego, lub poduszkę w postaci kotleta, czy jedzenie go z nagiego ciała kobiety, a może Obama Schabowy?