Czasem efekty są jednak znikome, bądź wcale ich nie ma. Jeśli Twoja skóra pokryta jest rybią łuską i nie ptorafisz sobie z tym poradzić – kosmetyki z serii SVR Xerial Line.
Seria kosmetyków nawilżajacych została wprowadzona na rynek przez grupę specjalistów w dziedzinie medycyny kosmetycznej. Balsamy SVR przeznaczone są do skóry przesuszonej, rogowaciejącej  i łuszczącej się. Sekret skuteczności tego kosmetyku leży w jego skłądzie – zawiera mocznik, który ułatwia zatrzymywanie wody w organizmie. Dzięki temu Twoja skóra jest gładsza, głęboko nawilżona, a rybia łuska znika już po kilku dniach stosowania!

Kobiety stosujące serię kosmetyków SVR Xerial Line podkreślają, że kosmetyki przynoszą efekty już po kilkdu dniach wcierania balsamu rano i wieczorem. Jeżeli więc Twoja skóra jest napięta, przesuszona, swędzi i rogowacieje – SVR to idealne i innowacyjne rozwiązanie. Niestety cena kosmetyku nie najleży do najniższych. Za 100 ml emulsji do ciała trzeba zapłacić ok. 40zł, za balsam 500ml około 70zł. Czego jednak nie robi się, by nasza skóra wyglądała pięknie i była gładka?