Kolejna edycja szalonej wymiany ubrań i dodatków, czyli Krakowskiego Ciuchowiska. Widzimy się tym razem w ogródkach Sceny przy Pompie pl. św. Ducha 4. Wymiana odbywać się będzie na stołach. W razie złej pogody spotkamy się w Cafe Foyer, które już doskonale znacie. Na miejscu będzie można rozkoszować się piwkiem i... najpewniej również lemoniadą:)

Zapraszajcie znajomych :)

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/278855265650572/

Wymieniamy: Ciuchy, dodatki, zabawki, książki, cd i wszelakie przedmioty użytkowe:)

Na czym to polega: jest wspólna kupka, na którą kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy, w momencie trafienia na kupę tracą one właściciela. Jako bezpańskie może przygarnąć je każdy:) W zamian ze stery można zabrać tyle rzeczy, ile nam się spodoba:)

U wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieło. Osoby, które chcą się wystawić, prosimy o kontakt na maila: ciuchowiskokrakow@gmail.com
Mile widziane są też inne twórcze stoiska typu: warsztaty, makijaże itp., więc jeśli tylko macie w sobie pasję, robicie coś ciekawego - piszcie :)

Wszystkie ubrania, które zostaną, trafią do osób potrzebujących.

Impreza odbędzie się 9 sierpnia w ogródkach Seny przy Pompie pl. św. Ducha 4 w godzinach od 14:00 do 16:30. (facebook.com/przypompie)

WJAZD: 5zł

Zasady wymiany na Ciuchowisku!

1. Płacimy za wejście kwotę określoną na plakacie/ wydarzeniu.
2. Zachowujemy bilet do kontroli.
3. Płacimy raz w ciągu całego dnia, niezależnie od tego, ile razy wejdziemy/wyjdziemy.
4. Płacimy tyle samo niezależnie od tego, czy przynosimy ubrania, czy też nie.
5. Przyniesione ubrania sami wykładacie na stoły/folie, starając się zachować podział na ubrania dziecięce, wszystkie inne i rzeczy pozostałe (miejsca są oznaczone).
6. Nie zaczynamy wymiany przed godziną rozpoczęcia wydarzenia, nawet jeśli przyjdziecie wcześniej. Kładziemy ubrania i czekamy, aż wybije godzina startu imprezy. Dajmy wszystkim równe szanse !
7. Możecie wziąć tyle rzeczy, ile Wam się spodoba, ale nie zapominajcie o innych Ciuchowiczkach !
8. Jeżeli nic Wam się nie spodoba, nie zabierajcie swoich ubrań z powrotem ze sobą - zostaną oddane potrzebującym.
9. Nie sprzedajemy ubrań.
10. Nie wymieniamy 1 za 1
11. Dzieci do lat 9 i mężczyźni wchodzą za darmo :)