Bardzo modne w tym sezonie połączenie grubego swetra i spódnicy króluje na wybiegach czołowych domów mody takich jak Marc Jacobs czy Moschino. Zobaczcie jak świetnie może wyglądać takie zestawienie!

Ta stylizacja ma coś w sobie z lata i  coś z jesieni - idealny kompromis dla tych z Was, które za wszelką cenę nie chcą rezygnować z delikatnych i zwiewnych spódnic w chłodniejsze dni. Spódniczkę zestawiamy z grubym, plecionym swetrem, do tego grube rajstopy lub podkolanówki. Do tego rodzaju stylizacji najlepiej nadają się spódniczki z koła lub plisowane. Dobierając do nich krótki, dopasowane sweter stworzymy look w stylu lat 70.

sweter i spódnica

W kolażu od lewej: Marc by Marc Jacobs, sweter H&M cena: 99,90 zł, sweter Topshop, spódnice H&M cena: 39,90 zł i 99,90 zł.
Ważne jest , żebyście nie zestawiały ze sobą ciepłego grubego swetra i wełnianej spódnicy, bo

osiągniecie odwrotny efekt! Trzeba też zwrócić uwagę, żeby swetry współgrał kolorystycznie ze spódnicą. Nie bójcie się też zestawiać ze sobą spódniczek, czy swetrów we wzory, gdyż w tym sezonie desenie to jeden z ważniejszych trendów!

sweter i spódnica

W kolażu od lewej: Moschino, spódnica Topshop, sweter H&M cena 129 zł, spódnica Topshop, sweter H&M cena: 99,90 zł, sweter H&M cena: 99,90 zł, spódniczka H&M cena: 79,90 zł.

Autor: Katarzyna Czubak