Niech Państwo sobie wyobrażą, że w chwili, gdy wzięliście do ręku szklankę mając zamiar zrobić łyk ulubionego koktajlu mojito, napój – pod wpływem dotyku – zaczął błyszczeć zielonym kolorem. Przestaliście trzymać szklankę – świecenie zniknęło. To był cud? Halucynacja? Niezupełnie. Chodzi o nowy produkt dla kinestetyków – szklanki błyszczące od dotknięcia ręki.

Na zewnątrz niczym się nie różnią od zwyczajnych szklanych lub kryształowych pucharków, ale wystarczy ich dotknąć i zaczynają błyszczeć od wewnątrz miękkim i ciepłym światłem. Tajemnica tej niezwykłości  kryje się w oryginalnej technologii, zabezpieczonej patentem, która polega na tym, że w dno szklanki instaluje się schemat elektroniczny, regulujący interaktywne świecenie. Przy tym praca mistrzów jest na tyle kunsztowna, że na zewnątrz szklanka w żaden sposób nie ukazuje swoich niezwykłych właściwości.

Każdy może zadecydować o kolorze świecenia Glasshine wg własnego wyboru, oraz w zależności od upodobań estetycznych lub właściwości wnętrza mieszkania. Na przykład, ludziom sukcesu, pewnym siebie oraz wymagającym w stosunku do jakości, na pewno spodoba się model z miękkim świeceniem w kolorze opalowo-białym. Osoby twórcze, którym nieobcy jest nastrój kreatywny i osobliwa mentalność, polubią świecenie niebieskie. Ludzie energiczni i zapaleni najprawdopodobniej oddadzą pierwszeństwo kolorowi czerwonemu, a niepoprawni optymiści i ludzie pełni miłości do życia będą żywili szczególne upodobanie do pozytywnego żółtego świecenia. Nie ulega wątpliwości fakt, że szklanki Glasshine oddziaływają w sposób pożyteczny, posiadają efekt „terapii kolorowej”, która daje jaskrawe emocje, pomaga walczyć z zimową depresją, uporządkowuje myśli.

Możecie Państwo umieścić Glasshine do kredensu, aby chwalić się nimi przed gośćmi w dni świąteczne. Ale nie jest on stworzony w tym celu. Jest to rodzaj akcesoriów do całonocnego czuwania przed komputerem, pikanteria w czasie romantycznej kolacji przy świecach (pikanteria polega na tym, że wykorzystując Glasshine odpada potrzeba świec). Na szalonej imprezie z przyjaciółmi lub na bankiecie świątecznym – wszędzie i zawsze otaczający Was ludzie będą zdziwieni widząc magiczne świecenie szklanki w Waszych rękach.

Jeżeli macie zamiar wybrać prezent swojemu przyjacielowi lub przyjaciółce, mężowi lub żonie, partnerowi biznesowemu lub najlepszemu pracownikowi, kochanemu dziadkowi lub bratankowi-nastolatkowi, w tym przypadku błyszczący cud Glasshine bez wątpienia zafascynuje wszystkich. 
Czy pamiętacie Państwo legendę o carze Midasie? Był to człowiek, który zażądał, aby wszystko czego dotknie, przekształcało się w złoto. W chwili dotknięcia żółtego Glasshine doświadczamy podobnych uczuć. Weźcie Państwo Glasshine, dodajcie kroplę umysłu – a zdążą Państwo poruszyć Świat.

Trendu.pl jak najbardziej popiera genialny pomysł ze świecącymi szklankami i
jest to gadżet obowiązkowy u każdego wielbiciela wyszukanych dodatków designerskich.

Więcej informacji na www.eng.glasshine.com/boutique/pl/