24 Maja na półki sklepowe trafi wyjątkowa seria muzyczna „Night in…” będąca doskonałą propozycją na zbliżające się wielkimi kokami ciepłe letnie wieczory. Całość składa się z ośmiu płyt, z których każda stanowi kompilację piosenek reprezentujących inny kraj. Do wyboru mamy płytę „Night in Argentina”, której motywem przewodnim jest melodia tanga argentyńskiego. Można znaleźć na niej kompozycje najpopularniejszych muzyków z tego kraju jak np. Juana D`Arienzo nazywanego królem rytmu czy Carlosa Gardela będącego jedną z najważniejszych postaci w historii tanga. Klimat płyty „Night in Brasil” nawiązuje do klasycznej muzyki brazylijskiej, bossa novy. Znalazły się na niej utwory m.in. popowej wokalistki Gal Costy czy znanego brazylijskiego muzyka Lulu Santosa, którego utwór „Brasil Legal” stanowi czołowy utwór bossa novy. Na płycie „Night in Cuba” znalazły się piosenki z repertuaru m.in. popularyzatora muzyki mambo, słynnego Cachao czy znanej szerokiej publiczności charyzmatycznej piosenkarki Glorii Estefan.

Kompilacja „Night in Columbia” zawiera utwory będące wielkimi hitami, a ich wykonawców można uznać za prawdziwe gwiazdy. W gronie tym znaleźli się np. folkowy kolumbijski muzyk Emiliano Zuleta Baquero i kompozytor specjalizujący się w muzyce karaibskiej Alfredo Gutierrez. Na płycie „Night in Dominican Republic” można posłuchać utworów takich artystów jak np. zaangażowany w sprawy polityczne swojego kraju muzyk Johnny Ventura. „Night in Italy” będąca jedyną w serii płytą z muzyką europejską charakteryzuje się przebojowością i radością jakie kojarzą się z tym krajem. Na krążku nie zabrakło kompozycji prawdziwych gwiazd włoskiej piosenki jak np. Domenico Modugno, który ma na swoim koncie dwie prestiżowe nagrody Grammy, słynny włoski tenor operowy Ferruccio Tagliavini czy Mariano Marini piosenkarz, który w latach 50-tych i 60-tych osiągnął międzynarodowy sukces. Płyta „Night in Mexico” przenosi nas w świat tego wyjątkowego kraju dzięki kompozycjom m in.

Emilio Tuero, który zasłynął nie tylko w dziedzinie muzyki, ale i filmu, znanego meksykańskiego piosenkarza Demetrio Gonzaleza czy zespołu Los Panchos grającego muzykę bolero. Całość zamyka płyta „Night in South Africa”, która w piękny sposób oddaje wielokulturowość tego afrykańskiego kraju. W skład kompilacji weszły utwory m.in. Judith Sephumy, piosenkarki śpiewającej jazz i afro-pop czy grupy Malaika. Seria tych ośmiu albumów jest niezwykłą okazją do przeniesienia się w różne zakątki świata przy pomocy ponadczasowych propozycji muzycznych