Który mężczyzna nie da się uwieść hipnotycznemu spojrzeniu? Żaden. Rzęsy od zawsze są jednym z synonimów kobiecości. Sztuczne rzęsy stały się od kilku lat niezwykle popularne. Zwłaszcza te gęste, długie i piękne. Ale czy świecące?
Koreańska projektantka Soomi Park zainspirowana Japonkami, a raczej ich fetyszem na długie rzęsy zaprojektowała świecące sztuczne rzęsy. Artystka chciała aby światło mogło zastępować makijaż, biżuterię oraz operacje plastyczne. Całe urządzenie jest wyposażone w żarówki LED, kabelek oraz małą baterię, która jest schowana za uchem. Światło zmienia się wraz z każdym obrotem głowy.
Gadżet ten jest dosyć oryginalny, jednak nie wiem czy niezbyt wymuszony. Patrząc na zdjęcia poniżej ma się wrażenie, że świecą w oczy, dlatego wygoda tutaj jest chyba znikoma. Zapewne Soomi miała nadzieję, że wytworzy nowy trend w modzie. Jednak świecące rzęsy bardziej nadają się na Halloween, niż Paryski Tydzień Mody.

Jak to wygląda, oceńcie sami. Nas bardziej interesuje to, jak kobiety radzą sobie w kontaktach fizycznych bez nagłych wybuchów śmiechu.

Jak wam się podobają świecące rzęsy?