W zimie światła naturalnego jest jak na lekarstwo… Najbardziej brakuje nam słońca, które jest źródłem energii, dodaje nam werwy i wigoru na co dzień. Ale jest sposób na zimową chandrę i brak słońca - D°light Bubbles. Poprawi nam nastrój zresztą nie tylko zimą.

Bańki LED-owe emitują ciepłe światło, tworząc niesamowitą girlandę świetlną. Są to silikonowe pęcherzyki, bardzo miękkie i chłodne w dotyku. Ten ich atrybut nie jest bez znaczenia. D°light Bubbles to bowiem nie tylko forma lampki, ale też metoda na pozbycie się stresu. Ich właściwości, pozwalające je ściskać, mogą być wykorzystane jako sposób na relaks i odprężenie się. Próbując z baniek silikonowych wycisnąć cały swój stres, poczujesz ciśnienie powietrza wewnątrz i usłyszysz dźwięk wypuszczanego powietrza. To tak jakbyś pozbywał się całego swojego napięcia. Dotykanie świetlnych bąbli może zestresowanemu człowiekowi przynieść ulgę i ukoić zszargane nerwy. D°light Bubbles oprócz doznań wzrokowych, oferuje więc jeszcze wrażenia dotykowe i słuchowe.

D°light Bubbles to projekt Diany Lin. Może służyć jako oświetlenie każdego pomieszczenia w domu. To propozycja, która ma na celu nie tylko za sprawą swojego nowoczesnego wyglądu uatrakcyjnić nasze mieszkanie, ale też zachęca do interakcji i może poprawić nam humor.