Niesamowita siła orientu! na tej imprezie jest inaczej...
Zapach curry, pieprzu, dymu i owoców. Całkowicie zmieniony – orientalny wystrój. Specjalnie przyciemnione miejsca, gdzie można wygodnie usiąść, zrelaksować się i delektować tradycyjną tunezyjską sziszą. 
Arabska muzyka komercyjna z domieszką disco i r`n`b.
Na każdym kroku daktyle, figi, kokosy i melony… Pokazy tańca brzucha, w tym te najbardziej widowiskowe z mieczami i skrzydłami Izydy oraz charakterystycznym akompaniamentem bębnów. Ponadto malowanie orientalnych wzorów przez mistrzynię kunsztu - Kamalę. Orientalne atrakcje, arabskie wizualizacje i liczne konkursy zmotywują do zabawy nawet najbardziej niechętnych!

Arabic Night – orientalny atak na wszystkie zmysły!!! w arabskich jak i komercyjno - klubowych klimatach 

zagra: Dj KID (Extomusic) Katowice 
prowadzenie imprezy: Michał „ŁYCZU” Łyczak 
muzyka: Gorące rytmy prosto z Egiptu, Tunezji czy Maroko oraz: Disco, R&B, Lata 80-90, Top Hits 

szerzej na temat imprezy: 
www.arabicnight.pl 
wstęp: 180zł /osoba
start: 20.00 
W CENIE BILETU: 
-pokazy tańca Brzucha „ Belly Dance” > KALILA, 
-malowanie henną > KAMALA,
-strefa Shishy,
-menu (ciepła i zimna płyta) > bufet szwedzki, 
-wódka 0.5 l. / 2 osoby, 
-szampan/ 4 osoby i napoje 1l/ osoba,
-wizualizacje arabskich teledysków,
-pokaz ogni sztucznych,
-orientalny wystrój,
-konkursy z nagrodami.
ARTYŚCI ARABIC NIGHT:

DJ KID

Kid - to dj z powodzeniem działający na śląskiej scenie muzycznej od roku 1998. Poza dużymi klubami grywa także w miejscach mniej komercyjnych, gdzie grając house’owe brzmienia ukazuje swą prawdziwą, wieloletnią pasję. Rok 2007 to również początek współpracy z agencją eventową ExtoMusic. Jego ulubionym stylem muzycznym jest house, choć nie jest to jedyny styl pojawiający się w jego setach. Silne zainteresowanie muzyką od młodych lat wpłynęło na bogate doświadczenie i szeroką znajomość różnych stylów muzycznych. Jak sam przyznaje, najważniejsze jest wyczucie publiczności i granie dla niej, a miły odbiór tego co tworzy jest dla niego czymś naprawdę bardzo przyjemnym. Od 2008 roku rezydent imprez latinonight.pl i arabicnight.pl.

KALILA

Kalila - Wszelka uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy artystycznej, aby na długo pozostała w pamięci. Taniec brzucha jest pełny zmysłowości i elegancji, dzięki temu z pewnością nada każdemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat, orientalny charakter oraz dostarczy gościom niezapomnianych wrażeń.  Kalila swoją przygodę z tańcem brzucha rozpoczęła na początku 2006 roku w Szkole Tańca Nova w Katowicach. Już po czterech miesiącach nauki miała okazję zaprezentować swoje umiejętności w tańcu solowym oraz grupowym na I Festiwalu Tańca Brzucha, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. W 2006 r. z najambitniejszych uczennic szkoły powstał zespół Marrakesz, w który Kalila tańczyła. Na II Festiwalu Tańca Brzucha „Nova Orient" w maju 2007 grupa Marrakesz zajęła I miejsce w kategorii formacja taneczna. 

W czasie występów można zobaczyć klasyczny raks sharki (taniec brzucha), taniec ze skrzydłami Isis, połączony taniec z walką z szablą oraz drum solo (taniec do muzyki wykonywanej na bębnach). 

Obecnie Kalila kształci się na warsztatach u zagranicznych nauczycieli. 


MICHAŁ „ŁYCZU” ŁYCZAK

Michał „Łyczu” Łyczak - Nadal kształcący się młody filmoznawca. Od dziecka wszędzie go pełno. Jak sam mówi o sobie: „zwierzę typowo stadne”. Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi. Ma z nimi świetny kontakt bez względu na to czy zna ich 10 lat czy 10 minut. Nie boi się wyzwań i nowych zadań, pracował jako barman, redagował także gazetę kulturalną której opiekunem był wybitny polski malarz, prof. Jerzy Duda-Gracz. Ambitny i niebojący się nowych wyzwań. Jak twierdzi nie ma dla niego zadań niemożliwych, czasem są tylko trudniejsze w wykonaniu. Pozytywnie zakręcony, zarażający dobrym humorem i energią.  Z agencją Extomusic związany od dwóch lat jest także głównym zawiadującym przy projektach: Arabic Night i Bollywood Night.

KAMALA

Zafascynowana kulturą i muzyką krajów arabskich, oraz Indii i Nepalu, odnalazła w oriencie swoją pasję. Zaczęło się od muzyki arabskiej, by potem poznać piękno tańca orientalnego, kultury i panujących tam zwyczajów, aby ostatecznie wsiąknąć w czarodziejski i kolorowy klimat Indii.  Pewnego dnia jej uwagę przykuły  piękne ornamentowe malunki na ciele, zdobiące dłonie i stopy tancerek a także panien młodych w Indiach. Spróbowała wykonać mehendi raz i tak już zostało. 
Ciągle szuka nowych inspiracji i motywów oraz uczy się czegoś nowego, a sztuka zdobienia ciała henną  jest  jej prawdziwą pasją.


szerzej na temat imprezy: 
www.arabicnight.pl
wstęp: 180zł /osoba
start: 20.00 

31.10.2009 SYLWESTER 2009 / ARABIC NIGHT
Miejsce: STOŁÓWKA AWF
Adres: KATOWICE, ul. Mikołowska 72 
Kontakt / Rezerwacje: 032/ 7302975, 668790256, 668790258 
lub: monika@extomusic.com,  extomusic@extomusic.com
Więcej informacji o imprezie: www.arabicnight.pl oraz http://allegro.pl/show_item.php?item=797902942
Start: 20.00