Już za kilka dni sylwester. Świętujemy zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego. Chociaż wiele miejsce jest już zarezerwowanych od dawna to wciąż jednak możemy zorganizować jakąś imprezę bądź wybrać się na imprezę na świeżym powietrzu. W tym roku najciekawiej prezentuje się sylwester w Warszawie. Zagra tam plejada polskich i zagranicznych gwiazd m.in. Shaun Baker, Katerina, Bad Boys Blue, Edyta Górniak, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Formacja Nieżywych Schabuff, Stachursky, Big Cyc, PIN oraz Afromental oraz wiele wiele innych. Cała impreza będzie utrzymana w klimacie Michaela Jacksona. 

Dla fanów Agnieszki Chylińskiej może spodobać się sylwester w Krakowie. Ma to być największa impreza dj-eska w Polsce. 
Jeśli jednak nie jesteście fanami imprez na świeżym powietrzu i lubicie kino to być może ciekawą alternatywą jest sylwester w kinie. Praktycznie każde kino na tą wyjątkową noc przygotowało specjalną ofertę, w której każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie.  

Jeśli jednak lubicie podróżować to wciąż macie szansę wybrać się na imprezę pod gołym niebem do jednej ze stolic europejskich. Sylwester w Pradze czy Berlinie może okazać się bardzo ciekawym przeżyciem. 

Jak widać wciąż jest bardzo wiele ciekawych alternatyw, które mogą przypaść do gustu każdej osobie. Jeśli jednak wolicie coś bardziej kameralnego to może warto urządzić imprezę tematyczną we własnym domu. Może być przy tym kupa śmiechu! A Wy jakie macie pomysły na sylwestra?