Jessica Biel dla wielu jest ikoną piękna, stylu i miejskiej elegancji. Na planie filmowym, w kampanii marki Revlon, podczas treningów czy na co dzień - aktorka zawsze wygląda perfekcyjnie, a przede wszystkim naturalnie.

Jej styl można łatwo odwzorować dzięki temu, że Biel kocha przede wszystkim klasykę. Sięga również po sprawdzone kolory – czerń, biel i czerwienie. Podstawą jej szafy są przede wszystkim:

- falbany. Jessica jest ich wielką fanką i absolutnie się tego nie wstydzi. Często (na co dzień jak i na czerwonym dywanie) można ją zobaczyć w czymś falbaniastym lub plisowanym. To element, który, stosowany z umiarem i rozsądkiem, może wspaniale podkreślić kobiecość i nadać sylwetce lekkości.

jessica biel

- płaskie buty w neutralnym kolorze. Dzięki nim można skomponować niezliczoną ilość niepowtarzalnych zestawów. Pasują nie tylko do jeansów – z łatwością dobierzesz do nich kolorowe rajstopy czy skarpetki. Bardzo wygodne, więc idealnie sprawdzą się na co dzień!

jessica biel

- czarna skóra. Niezwykle uniwersalna, na pewno przyda się w każdej szafie. Dobrze wygląda z jeansami, spódnicą, sukienką. Pomoże w stworzeniu looku zbuntowanej fanki rocka jak i kobiety rozważnej i romantycznej. Za dnia i nocą.

jessica biel

- czerwienie. Kolor władzy i namiętności jest jednym z ulubionych w garderobie Jessici. Aktorka nie stroni od ubrań z tej gamy - nosi czerwone sukienki, spodnie, buty i torebki. Nasyconych kolorów bać się nie należy!

jessica biel

- białe jeansy w stylu bootcut. Wbrew powszechnej opinii, jasne spodnie można nosić nie tylko latem. Jessica wkłada je również wiosną i jesienią, i zawsze wygląda świetnie.

jessica biel

 

Źródło zdjęć:
http://www.thebudgetfashionista.com/archive/jessica-biel-style/

 

Autor: Marta Kowalczyk