Flirtowanie to pewnego rodzaju element gry wstępnej. Każdy z nas używa pewnego rodzaju trików by zwrócić na siebie uwagę. Kobiety robią to najczęściej i są w tym najlepsze, ale panowie bardzo często ulegają temu wpływowi, bez wiedzy i zaangażowania swego umysłu. Zapewne zastanawiacie się do  jakich sztuczek jesteśmy zdolne. Otóż odpowiedź jest nieco wymigująca, bo jest ich tyle ile kobiet zabiegających o względy mężczyzn.

Może to się wydawać co najmniej dziwne, ale faktem jest, że każda z nas używa swojej najmocniejszej strony by móc przyciągnąć uwagę waszych oczu, a niejednokrotnie zapukać do waszych serc.
Niektóre z nas potrafią rzucić jedno spojrzenie, abyście zainteresowali się właśnie nią na sali pełnej kobiet. Inne przyciągają uwagę przeczesując włosy palcami, kręcąc kółeczka stopą w eleganckim pantofelku, a jeszcze inne przez przypadek odsłaniają kawałek uda lub większą część dekoltu. Czy to nie jest urocze, przecież na takie sztuczki nabiera się każdy facet. Flirtem również może być zwykła rozmowa. Jednak czy można nazwać ją zwykłą, kiedy wszelkie triki są dozwolone? W końcu panowie również starają się używać najróżniejszych trików, by zdobyć zainteresowanie wśród kobiet. Chociażby taki macho – popisuje się swoimi muskułami, zakładając obcisłe koszulki lub demonstruje swoje wdzięki na parkiecie wymownie prezentując, którą z pań chciałby mieć jako partnerkę – prawdopodobnie nie tylko w tańcu.

Sprawa flirtu jest o tyle pocieszająca, że w przypadku poszukiwania partnera życiowego często prowadzi on do czegoś więcej niż tylko znajomości. W końcu ukryty lub jawny, ale cel posiada jeden