Boks kojarzy się głównie ze sportem dla prawdziwych mężczyzn. Mocne ciosy i często pojawiająca się krew. Jest to typowy męski sport, który w ostatnim czasie jednak staje się również popularny wśród kobiet. Miniony weekend to nie tylko targi milionerów w Moskwie ale przede wszystkim ważna walka dwóch czołowych bokserów( w zasadzie jednego ) Adamka i Gołoty.

Trzeba stwierdzić fakt- Gołota już od dłuższego czasu nie ma formy, co było widać na ostatniej walce. Adamek zupełnie go zdominował, a Gołota ważący o 20 kilogramów więcej nie był w stanie nic zrobić! Gołota powinien już pożegnać się z tym sportem! Od początku widać było, że Andrzej za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę, robił pseudo-przerażające miny, które w żaden sposób nie wzruszyły Adamka. Ten zachowywał stoicki spokój i obmyślał taktykę walki! Jednak oglądając walki bokserskie warto zwrócić uwagę na panującą tam modę, która od lat pozostaje praktycznie taka sama! Charakterystyczne nieco wyższe buty, do tego krótkie spodenki do kolan i rękawice.

Jednak prawdziwe fashion show jest na początku. To właśnie podczas wchodzenia na ring bokserzy mają na sobie ubrane szlafroki, które zazwyczaj się ciekawie prezentują! Gołota miał na sobie biały szlafrok z czarnym pasem. I niestety ale biały kolor okazał się nie wystarczająco demoniczny! Tymczasem Adamek pojawił się w czarnym szlafroku z delikatnie  błyszczącą obramówką w kolorze pomarańczowym. Do tego miał na sobie czarne spodenki i czerwone buty i rękawice. Gołota nie odważył się nawet na zastosowanie bardziej odważnych kolorów i pozostał przy tradycyjnym zestawie biało- czarnym. Teraz widać czarno na białym, że to już nie jest ten sam Gołota. A co Wy myślicie o walce stulecia i o modzie na ringu?