Dzięki komfortowemu szlafrokowi każdy poranek stanie się energetyzujący, a ty poczujesz się wyjątkowo i elegancko. Zafunduj sobie odrobinę przyjemności i relaksu  nie tylko w zimowe dni. Spraw sobie fajny szlafrok...

W sklepie internetowym sklep.szlafrok-LL.pl znaleźć można bogaty wybór przeróżnych modeli szlafroków, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wielość ciekawych fasonów, paleta pięknych barw oraz dobra jakość produktów  zadowolą najbardziej wymagających. Szlafrok to także idealny prezent dla bliskiej osoby, której chcesz sprawić przyjemność...

Produkcją szlafroków zajmuje się L&L s. c.  - firma z dwudziestoletnim stażem. Modele wykonywane są tylko z najlepszych materiałów, takich jak: frotte wellsoft, multisoft, termofrotte, frotte 100 % bawełny. Wszystko po to, abyś poczuł się komfortowo.

Jako zakład produkcyjny firma L&L s. c. jest w stanie wykonać niemal każde zlecenie otrzymane od klienta hurtowego. Z oferty producenta często korzystają agencje reklamowe i koncerny, w ramach programów lojalnościowych i upominkowych. Szlafroki noszą już klienci największych firm w Polsce, które wychodzą z założenia, że upominek musi być ładny, trwały i kojarzący się z dobrą marką.

Klienci zamawiający ilości hurtowe mogą liczyć na indywidualne rabaty. L&L s. c. na życzenie przygotowuje oryginalne aplikacje oraz szyje szlafroki według sugerowanego wzoru, koloru i kroju.

Warto dodać, że w przypadku sprzedaży produktów przez internet, firma oferuje profesjonalnie wykonane zdjęcia modeli, katalogi oraz próbki materiału.

W przypadku zarejestrowania się na stronie firmy istnieje możliwość otrzymywania na bieżąco aktualności o nowych produktach. Dostawy zamówionego towaru odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, co gwarantuje otrzymanie produktu na następny dzień po zamówieniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: http://sklep.szlafrok-ll.pl/