Szpilki są dodatkiem do każdej wyjściowej kreacji. Lekarze mówią, że są niezdrowe, feministki, że są objawem kompleksów. Wiadomo jednak, że noga w żadnych butach nie wygląda tak zgrabnie, a gwiazdy je kochają.
Wielu stylistów uważa, że kobietę można poznać po dwóch rzeczach, butach i torebce. Polki dobiero od kilku lat doceniły szpilki. Wcześniej fundusze wolały przeznaczyć na jeansy, sukienkę czy torebkę. Coraz więcej ecelbritów przyznaje się do uzależnienia od zakupu butów. Mają ich nawet po dwieście par. Jednak pamiętajmy nie liczy się ilość, tylko jakość.
Marta Żmuda Trzebiatowska ma troszkę nieokreślony styl. Niby modnie, ale bardzo nudno. Wszytsko super bezpiecznie, tak jak brązowe buty Christiana Louboutina. Jednak nuda w wydaniu Louboutina jest jak najbardziej pożądana.
Doda ma kilka ciekawych sztuk szpilek. Najpiękniejsze niewątpliwie są jasno różowe Alexandra McQueena z miedzianą szpilką. Pasują one do wszystkiego, zarówno do sukienki, jeansów czy getrów.
Anna Mucha odkąd zrzuciła ten niepotrzebny tłuszcz doceniła nie tylko szorty ale wysokie szpilki. Podobno zaczęła zbierać buty Christiana Louboutina i ma ich kilka par. Nam szczególnie spodobały się lakierkowe żółte z odsłoniętymi palcami.
Agnieszka Popielewicz wybrała fioletowe, zamszowe szpilki projektu Kurta Geigera z maszczeniami w kształcie róży. Buty proste, eleganckie i subtlene.
Które szpilki Tobie się najbardziej podobają?