Dzieli się uczuciami, emocjami, myślami, tym jak widzi otaczający go świat. Każdy dźwięk, który wychodzi z pod moich palców jest odzwierciedleniem stanu moich uczuć . Sztuka wymaga szacunku a korzystając z nielegalnych źródeł niszczymy ją - mówi kompozytor Jakub Grzegorek.

Galeria z Ruwenzori - Autor Monika Witkowska. XXLStock.com

Galeria z Ruwenzori - Autor Monika Witkowska. Źródło: XXLStock.com

XXLStock  to pierwszy multistock w Polsce, którego ideą jest zbudowanie legalnego źródła kultury, które umożliwi Twórcom prezentację i sprzedaż własnych dzieł za godziwe pieniądze a odbiorcom kupowanie ich z pełnym prawem do publikacji (jako okładka książki, muzyka do filmu czy serialu czy po prostu ilustracja tudzież krótki film).

Jemen - Autor Monika Witkowska XXLStock.com

Jemen - Autor Monika Witkowska. Źródło: XXLStock.com

Walka z okradaniem artystów i nieuczciwymi pośrednikami sprzedającymi  ich prace za ceny, które dla Twórców są niewiadomą przyczyni się do tworzenia środowiska kultury, w którym każdy, nawet nie będący artystą, będzie miał swój udział. Na XXLStock, bez zbędnych pośredników, Twórcy mogą komunikować się z potencjalnymi odbiorcami. Nieistotne czy robisz zdjęcia, komponujesz  muzykę, kręcisz video czy zajmujesz się grafiką. XXLStock dostarcza zaawansowane narzędzia, które pozwolą Ci zaprezentować własne dzieła w zaprojektowanych przez Ciebie Showroomach - osobistej galerii. Tylko od Twórcy zależy jak będzie wyglądała ekspozycja jego prac, bo sam będzie projektantem - mówi Katarzyna Iwańska, PR Manager XXLStock.

Człowiek - Autro Adam Wełnicki. Źródło www.foto-welnicki.pl

Człowiek - Autro Adam Wełnicki. Źródło www.foto-welnicki.pl

Na XXLStock nie ma sztucznych podziałów na artystów znanych i anonimowych - portal promuje każdego kto chce zaistnieć w świecie sztuki. Wystarczy pasja i chęci. W dzisiejszych czasach Twórcą może być każdy.  Ogromnym atutem XXLStock jest to, że to Twórcy decydują o wysokości cen za swoje prace. Nie ma limitów, ograniczeń. Każdy zarabia tyle ile chce. Sztuka warta jest swojej ceny.

www.xxlstock.com