Czego szukacie na zajęciach fitnessu czy tańca? Wysiłku, dużej dawki energii, dobrej zabawy. Wiemy, że może Wam to zapewnić tylko świetny instruktor - zaangażowany, charyzmatyczny, z dużym poczuciem humoru, umiejętnością nauczenia grupy najtrudniejszych nawet kroków czy choreografii.

Oceniaj i twórz rankingi!


Dla tych, którzy poszukują i dla tych, którzy polecają najlepszych trenerów, powstał nowy portal opinii fitlajf.com.

Jego założycielka pisze: „Znalazłam wielu wspaniałych instruktorów i chciałabym, żeby każdy na takich trafił. Dlatego, z myślą o pasjonatach fitnessu, aerobiku, wszelkich form tańca, a także jogi, powstał ten portal. Dzielcie się swoimi opiniami, promujcie najlepszych, polecajcie ich innym. Ale bądźcie ostrożni i sprawiedliwi w swoich ocenach, bo ktoś może je zawsze zweryfikować.”

Po zalogowaniu na portal możecie dodawać nowego instruktora, uzupełniać informacje o nim (takie jak rodzaj zajęć czy klub, w którym pracuje), a także oceniać i wyrażać opinię na temat jego treningów.

Strona o czy dla instruktorów?

Portal umożliwia wyszukiwanie instruktorów według różnych kategorii: rodzaju zajęć, klubu lub miasta, i co najważniejsze, ilości oddanych głosów i  miejsca w rankingu. Kluby i szkoły nie są samoistnie oceniane, ich rankingi tworzone są na podstawie ocen instruktorów, którzy w nich pracują. Dzięki mapce Google z łatwością zlokalizujecie je w swojej okolicy.

Co ważne, instruktorzy mogą tworzyć swoje własne profile, dodając galerie zdjęć, dodatkowe informacje o sobie, swoich zajęciach, warsztatach; mogą również odpowiadać na komentarze na profilu, jednym słowem – wyróżniać się i promować swoją dobrą pracę.

Podzielicie się informacją o swoich ulubionych trenerach? A może ich jeszcze nie znaleźliście i chętnie poczytacie opinie innych? Wszystkich Was zapraszamy na stronę www.fitlajf.com!

 

znak_3d_400