Coraz więcej pracujemy i coraz częściej się bawimy. Urządzamy przyjęcia przy grillu, wyprawiamy huczne urodziny dla siebie i naszych dzieci. Jest coraz więcej okazji do zabawy a przyjęcia staja się coraz powszedniejsze. Co zrobić, by nasze przyjęcie, czy to urodzinowe, pracownicze, czy weselne stało się dla nas i dla naszych gości niezapomnianym przeżyciem?

W repertuarze tancerzy są pokazy:
"Dynamic Fire” – idealny support, pokaz nadający się na imprezy z bardzo mocno zmieniającymi się atrakcjami. Wprowadza widza w stan swoistej hipnozy. "Dynamic Fire" to pokaz, w którym główną rolę gra ryzyko, dynamika i piękno ludzkiego ciała. Koniec wzbogacony połykaniem i  pluciem ogniem.
"Light visions" (wizja światła) - pokaz idealnie nadający się na imprezy integracyjne. Przedstawia pojawiającą się w Polsce kulturę ognia. Układ pokazowy wprowadza widza w pierwszej fazie w stan zauroczenia następnie stopniowo wzrasta do momentu niepohamowanego zaangażowania publiczności. Stroje i habity.
"Blazing feelings" (płonące uczucia) - jeden ciągły pokaz o bardzo dobrze przemyślanej  dramaturgii. Zbudowany z wyjść solowych oraz układów 2,3,5 osobowych. Bazujący na odbiorze estetycznym publiczności w połączeniu z włączaniem jej we współodczuwanie pojawiającej się dynamiki i ryzyka. Wykorzystywane kolekcje strojów oraz habity. Całość przeplatana wyjściami plucia, połykania wykonywanego na bazie figur tworzonych z tancerzy.
"Flame gods" (bogowie płomieni) – układ pokazowy złożony z dwóch części: 
1. wprowadzającej, w której skład wchodzą wyjścia tancerzy pobudzające wyobraźnię publiczności, wprowadzające w stan refleksyjnego zachwytu przeplatane niewielką ilością dynamicznych wyjść solowych i układów;
2. dynamicznej, charakteryzującej się szybkością tańca, ekspresją i bardzo dużym ryzykiem;
Obydwie części przeplatane wyjściami plucia, połykania wykonywanego na bazie figur tworzonych z tancerzy. Wykorzystywane kolekcje strojów oraz habity.

Dla naprawdę niezapomnianego wieczoru, artyści przygotują fantastyczny występ:
Czas pokazu spektaklu 50 - 60 minut (około 1 godzina); 
Ilość tancerzy: 11 osób; 
Ilość muzyków: 13 osób; 
Obsługa techniczna: 3 osób; 
Archipelage de Luna to spektakl/pokaz muzyczno - taneczny, w którym głównym aktorem jest Ogień Tańczący do muzyki granej na żywo. Po raz pierwszy w Polsce Teatr Tancerzy Ognia SALAMANDRA przygotował spektakl, w którym 25 artystów, w tym ponad 10 tancerzy ognia zaklina ogniowy żywioł. Performerzy tańcząc wykonują skomplikowane akrobacje za pomocą płonących włóczni i łańcuchów zakończonych płonącymi kulami w konsekwencji tworząc zsynchronizowane układy choreograficzne w rytm muzyki. 

Takiej imprezy długo będą nam zazdrościć wszyscy znajomi. Artystom najlepiej przygotować spory plac na zewnątrz. Najlepiej połykacze ognia wyglądają po zmroku!